• 19.12.2011
  Artykuły: Allegro przejmuje Agito.pl. Jest wniosek w UOKiK Allegro przejmuje Agito.pl. Jest wniosek w UOKiK
  Grupa chce przejąć 90 procent udziałów w sklepie internetowym. Transakcja ma być warta 80 milionów złotych. Zanim jednak Agito wejdzie w skład Allegro, zgodę musi wyrazić Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
   
  1
 • 19.12.2011
  Artykuły: Gemius z nowym prezesem. Piotr Ejdys zastąpi Zawadzkiego Gemius z nowym prezesem. Piotr Ejdys zastąpi Zawadzkiego
  Piotr Ejdys, który do tej pory pełnił funkcję członka rady nadzorczej, objął stanowisko prezesa zarządu Gemius, wykonawcy badania Megapanel. Zastąpił na tym stanowisku Artura Zawadzkiego, który będzie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu.
   
 • 19.12.2011
  Artykuły: Outsourcing SAP dla King Oscar w Norwegii i Polsce Outsourcing SAP dla King Oscar w Norwegii i Polsce
  Od listopada br. system SAP znanego producenta konserw rybnych jest utrzymywany i administrowany w Centrum Outsourcingowym BCC. Ponadto, BCC zdalnie wspiera norweskich i polskich użytkowników SAP w ramach umowy na serwis aplikacyjny SAP.
   
 • 19.12.2011
  3 powody, dla których 2012 będzie rokiem m-commerce
  Nadchodzi czas podsumowań, rankingów, opinii o 2011 roku. Co było najlepsze, co najgorsze, co się sprawdziło. Ja nie zamierzam niczego podsumowywać - bo o wiele ciekawsze od tego, co było, jest to, co będzie. A wszystko wskazuje na to, że 2012...
   
  6
 • 19.12.2011
  Artykuły: GG Network nowym członkiem zwyczajnym IAB GG Network nowym członkiem zwyczajnym IAB
  Spółka GG Network, właściciel między innymi najpopularniejszego komunikatora w Polsce - Gadu-Gadu (GG), dołączyła do grona członków zwyczajnych IAB Polska. Obecnie lista członków zwyczajnych liczy 12 podmiotów.
   
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.