• 31.03.2011
  Artykuły: Tablica.pl Tablica.pl
  Tablica.pl to serwis ogłoszeniowy prezentujący lokalne oferty handlowe. Do marca 2011 roku działał on pod nazwą Szerlok.pl. Jego zadaniem jest ułatwianie wymiany rzeczy i usług pomiędzy mieszkańcami lokalnych społeczności, którzy po spotkaniu w...
   
  3
 • 31.03.2011
  Artykuły: Wirtualna Polska już z publikacjami Nexto.pl Wirtualna Polska już z publikacjami Nexto.pl
  30 marca 2011 roku Wirtualna Polska uruchomiła sklep internetowy z e-książkami oraz audiobookami – Cyfrowe-Ksiazki.wp.pl. E-publikacje dostarcza firma Nexto.pl – jeden z największych polskich dostawców tego typu treści.
   
 • 31.03.2011
  Artykuły: Kobiecy sposób na walkę z wykluczeniem Kobiecy sposób na walkę z wykluczeniem
  Analitycy polskiego rynku sprzedaży internetowej zdążyli już obwołać Polki królowymi wirtualnych zakupów – te w porównaniu do panów, dużo częściej kupują w sieci. Nikt jednak nie mówi o tym, że panie coraz lepiej sprawdzają się po...
   
 • 31.03.2011
  Artykuły: Szerlok odsłania tablicę – zmiana nazwy Szerlok.pl Szerlok odsłania tablicę – zmiana nazwy Szerlok.pl
  Serwis Szerlok.pl, ogólnopolska platforma prezentująca lokalne oferty handlowe, zmienia nazwę na Tablica.pl. Rebranding, który spowodowany jest rozwojem projektu, przejawia się w zmianie logotypu, szaty graficznej i modyfikacjach układu strony głównej.
   
 • 31.03.2011
  Artykuły: Czy Social Media sprzedają? Czy Social Media sprzedają?
  To jedno z najczęstszych pytań, które otrzymuję od klientów, którzy sami próbują swoich sił w Social Mediach. Popularniejsze jest chyba tylko to: dlaczego ludzie nie angażują się na naszym fanpage? I dlaczego jest ich tak mało?
   
  3
 • 31.03.2011
  Artykuły: "Fajne" od NK, "+1" od Google "Fajne" od NK, "+1" od Google
  Facebookowy przycisk "Lubię to" doczekał się swoich odpowiedników w innych serwisach. Od wczoraj rekomendować witryny można w Google wciskając przycisk "+1", a także w mniejszej skali na NK - klikając "Fajne".
   
  2
 • 31.03.2011
  Artykuły: Polecaj serwis KurJerzy.pl znajomym i zarabiaj Polecaj serwis KurJerzy.pl znajomym i zarabiaj
  Serwis KurJerzy.pl – oferujący usługi wiodących firm kurierskich w Polsce – uruchomił dla swoich użytkowników nową funkcjonalność. Od teraz istnieje możliwość polecania Serwisu znajomym oraz czerpania korzyści finansowych z tychże działań.
   
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.