• 12.04.2011
  Artykuły: NETGEAR WNR612 – zaprzyjaźnij się z WiFi NETGEAR WNR612 – zaprzyjaźnij się z WiFi
  N150 Classic Wireless Router WNR612 to urządzenie marki NETGEAR dedykowane wszystkim, którzy jeszcze nie mają bezprzewodowego internetu w domu. Wyróżnia się niezwykle prostotą instalacją oraz niską ceną, zachowując jednocześnie bardzo dobre...
   
 • 12.04.2011
  Artykuły: Microsoft Office dla Mac 2011: Service Pack 1 Microsoft Office dla Mac 2011: Service Pack 1
  Fani komputerów z białym jabłuszkiem mają kolejne powody do zadowolenia. Microsoft wprowadza Service Pack 1 w ramach Office dla Mac 2011. Zawiera on szereg udoskonaleń ułatwiających pracę użytkownikom.
   
 • 12.04.2011
  Artykuły: Dane osobowe pod szczególną ochroną Dane osobowe pod szczególną ochroną
  Elektroniczne bazy danych z pewnością posiada każda firma. Zwykle to zebrane w pliku tekstowym lub arkuszu kalkulacyjnym dane kontaktowe do klientów, podwykonawców czy oferentów. Takie bazy są pod szczególnym nadzorem, bo przecież stanowią...
   
 • 12.04.2011
  Artykuły: Zdobądź certyfikat "E-Commerce Specialist" Zdobądź certyfikat "E-Commerce Specialist"
  Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o., jedyny ośrodek w Polsce posiadający autoryzację CIW (Certified Internet Webmaster), zaprasza na szkolenia i egzaminy z tematyki handlu elektronicznego.
   
 • 12.04.2011
  Artykuły: Wiosenna rewolucja w aktywni.pl Wiosenna rewolucja w aktywni.pl
  Nowy design strony głównej, jeszcze więcej informacji o wydarzeniach i spotkaniach, nowe aktywne miejsca i dyscypliny oraz mnóstwo ciekawostek i newsów. A to wszystko w jednym miejscu – tak można podsumować wiosenną rewolucję w Aktywni.pl.
   
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.