• 29.04.2011
  Artykuły: Walka starszego pokolenia z wykluczeniem w Internecie Walka starszego pokolenia z wykluczeniem w Internecie
  Lew Tołstoj zwykł mawiać, że nie czas się spieszy, ale to my nie nadążamy – tak jakby przewidział skutki błyskawicznego postępu cywilizacji. Z tym radzą sobie młodzi, z których aż 96% w wieku od 15 do 24 lat korzysta z Internetu. Jednak ci,...
   
 • 29.04.2011
  Artykuły: Płatności mobilne równie popularne jak gry Płatności mobilne równie popularne jak gry
  Polacy równie często za pośrednictwem telefonów komórkowych korzystają z gier mobilnych, serwisów informacyjnych oraz dokonują mobilnych płatności. Według badania TNS OBOP, z każdej z tych usług korzysta średnio 12 proc. użytkowników komórek.
   
 • 29.04.2011
  Artykuły: Letni wypoczynek z globio.pl Letni wypoczynek z globio.pl
  Z dnia na dzień nad całą Europą zapanowała cudowna letnia pogoda. Nie warto zatem dłużej czekać, kiedy już dziś można zaplanować wakacyjny wypoczynek. W Internecie pojawia się coraz więcej ofert, ale jak wybrać odpowiednie miejsce na wyjazd?...
   
 • 29.04.2011
  Artykuły: Najlepsze virale o ślubie Williama i Kate Najlepsze virale o ślubie Williama i Kate
  Wesele książęcej pary parodiował nie tylko brytyjski T-Mobile. Wśród najciekawszych virali znajdziemy również piosenkę "Royal Romance", będącą parodią "Bad Romace" Lady Gagi.
   
 • 29.04.2011
  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Wiele razy spotkałem się z pytaniami czy zgoda na przetwarzanie danych może stanowić część np. regulaminu czy umowy. Warto się zatem przyjrzeć jak ta kwestia została uregulowana w ustawie o ochronie danych osobowych.
   
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.