• 12.04.2011
  Artykuły: NETGEAR WNR612 – zaprzyjaźnij się z WiFi NETGEAR WNR612 – zaprzyjaźnij się z WiFi
  N150 Classic Wireless Router WNR612 to urządzenie marki NETGEAR dedykowane wszystkim, którzy jeszcze nie mają bezprzewodowego internetu w domu. Wyróżnia się niezwykle prostotą instalacją oraz niską ceną, zachowując jednocześnie bardzo dobre...
   
 • 12.04.2011
  Artykuły: Microsoft Office dla Mac 2011: Service Pack 1 Microsoft Office dla Mac 2011: Service Pack 1
  Fani komputerów z białym jabłuszkiem mają kolejne powody do zadowolenia. Microsoft wprowadza Service Pack 1 w ramach Office dla Mac 2011. Zawiera on szereg udoskonaleń ułatwiających pracę użytkownikom.
   
 • 12.04.2011
  Artykuły: Dane osobowe pod szczególną ochroną Dane osobowe pod szczególną ochroną
  Elektroniczne bazy danych z pewnością posiada każda firma. Zwykle to zebrane w pliku tekstowym lub arkuszu kalkulacyjnym dane kontaktowe do klientów, podwykonawców czy oferentów. Takie bazy są pod szczególnym nadzorem, bo przecież stanowią...
   
 • 12.04.2011
  Artykuły: Zdobądź certyfikat "E-Commerce Specialist" Zdobądź certyfikat "E-Commerce Specialist"
  Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o., jedyny ośrodek w Polsce posiadający autoryzację CIW (Certified Internet Webmaster), zaprasza na szkolenia i egzaminy z tematyki handlu elektronicznego.
   
 • 12.04.2011
  Artykuły: Wiosenna rewolucja w aktywni.pl Wiosenna rewolucja w aktywni.pl
  Nowy design strony głównej, jeszcze więcej informacji o wydarzeniach i spotkaniach, nowe aktywne miejsca i dyscypliny oraz mnóstwo ciekawostek i newsów. A to wszystko w jednym miejscu – tak można podsumować wiosenną rewolucję w Aktywni.pl.
   
 • 12.04.2011
  Artykuły: Twórz grafikę mobilnie. Adobe dla iPada Twórz grafikę mobilnie. Adobe dla iPada
  Kalifornijska firma wypuściła programy umożliwiające tworzenie poza domem. Póki co narzędzia dostępne są tylko na iPada. Posiadacze Photoshopa CS5 pobiorą je za darmo.
   
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.