• 27.05.2011
  Dlaczego czasem warto wyjść z laboratorium
  Tradycyjne badania z użytkownikami stanowią źródło przydatnych i cennych informacji. Zgromadzone w laboratorium obserwacje pomagają w wykryciu problemów, a w konsekwencji - poprawie poziomu użyteczności badanej strony.
   
  1
 • 27.05.2011
  Artykuły: Jak być mamą w wersji 2.0 Jak być mamą w wersji 2.0
  Dzień Matki, wyjątkowe święto, które celebruje relacje mamy z dzieckiem. Dla wielu mam nadrzędną sprawą jest bezpieczeństwo ich dzieci: w szkole, na podwórku, podczas zabawy z rówieśnikami. Wiele mam co raz częściej zdaje sobie także sprawę...
   
 • 27.05.2011
  Artykuły: Shoper oferuje sklep na Facebooku Shoper oferuje sklep na Facebooku
  Shoper, jeden z najpopularniejszych dostawców oprogramowania do tworzenia sklepów internetowych, przygotował rozwiązanie umożliwiające prowadzenie handlu on-line na platformie Facebook.
   
 • 27.05.2011
  Artykuły: Radio ZET z aplikacją na Androida Radio ZET z aplikacją na Androida
  Radio ZET udostępniło bezpłatną aplikację przeznaczoną dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. To pierwsze wielofunkcyjne oprogramowanie radiowe na polskim rynku dedykowane jednej stacji.
   
 • 27.05.2011
  Artykuły: Najciekawsze funkcjonalności na mapa.panoramafirm.pl Najciekawsze funkcjonalności na mapa.panoramafirm.pl
  Panorama Firm wprowadziła ostatnio kilka ciekawych rozwiązań w serwisie mapowym. Już ponad 2,2 mln firm z bazy Panoramy Firm zostało zlokalizowanych na funkcjonalnych i przejrzystych internetowych mapach. Istotną zmianą jest wprowadzenie dodatkowych...
   
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.