• 6.06.2011
  Artykuły: Wsiądź do pociągu eSKY-owego… Wsiądź do pociągu eSKY-owego…
  Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl rozpoczyna zabawę dla miłośników pociągów… i nie tylko! Chcąc wziąć w niej udział, należy zostać fanem eSKY.pl na Facebooku, a następnie odpowiedzieć na jedno z trzech kolejowych pytań lub zachęcić...
   
 • 6.06.2011
  Artykuły: Comperia przejmuje serwis Banki.pl Comperia przejmuje serwis Banki.pl
  Spółka Comperia, operator pierwszej polskiej porównywarki finansowej Comperia.pl, przejęła portal Banki.pl, popularny serwis o bankowości istniejący od 2004 roku. To kolejny etap budowy Grupy Comperia.
   
 • 6.06.2011
  Artykuły: Zdalny Doradca nadchodzi Zdalny Doradca nadchodzi
  QNT Systemy Informatyczne to pierwszy polski producent oprogramowania, który wprowadza do swoich systemów postać Zdalnego Doradcy, którego zadaniem jest kontakt z użytkownikiem i udzielenie mu kompetentnej pomocy.
   
 • 7.06.2011
  Artykuły: Oprogramowanie RESET2 w ofercie AB Oprogramowanie RESET2 w ofercie AB
  AB S.A. - największy dystrybutor IT i elektroniki użytkowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej wprowadziła do oferty oprogramowanie firmy RESET2 skierowane do sektora MŚP.
   
 • 7.06.2011
  Artykuły: Nowy raport w czerwcu: Reklama w internecie Nowy raport w czerwcu: Reklama w internecie
  Co czeka rynek reklamy internetowej w najbliższym czasie? Jakie formaty będą dominować i co brać pod uwagę, planując kampanię w sieci? Podpowiemy w czerwcowym raporcie Interaktywnie.com.
   
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.