• 6.07.2011
  Artykuły: Microsoft wyszuka z Baidu mimo cenzury Microsoft wyszuka z Baidu mimo cenzury
  Największa wyszukiwarka w Państwie Środka podpisała porozumienie z koncertem z Redmond. Po wycofaniu się Google, Baidu ma 76 procent chińskiego rynku. Microsoftowi cenzura w Chinach nie przeszkadza?
   
 • 6.07.2011
  Artykuły: Libet odświeża komunikację w sieci Libet odświeża komunikację w sieci
  Libet SA, wiodący producent elementów nawierzchniowych otoczenia domu i ogrodu, odświeżył swój wizerunek w sieci. Rozbudowany serwis internetowy stylem nawiązuje do ekskluzywnych portali dotyczących akcesoriów wyposażenia wnętrz z segmentu...
   
 • 6.07.2011
  Artykuły: Piętnaste urodziny poczty Hotmail Piętnaste urodziny poczty Hotmail
  15 lat temu Hotmail jako pierwszy zaoferował użytkownikom dostęp do poczty elektronicznej z dowolnego komputera, w dowolnym miejscu na świecie. Dziś z adresów internetowych w domenie hotmail.com korzysta już 355 milionów osób.
   
 • 6.07.2011
  Artykuły: Mobilny Wirtualny Sztetl Mobilny Wirtualny Sztetl
  Portal żydowskiej historii lokalnej „Wirtualny Sztetl” obchodzi drugie urodziny. Z tej okazji Multi Interactive, dział IT agencji Multi Communications, przygotował wersję mobilną portalu.
   
 • 6.07.2011
  Artykuły: Miliard dolarów straconych w laptopie Miliard dolarów straconych w laptopie
  Firmy zanotowały w zeszłym roku ponad 2 miliardy dolarów strat w wyniku zagubienia laptopów! Pracownicy różnych firm zgubili ponad 85 tysięcy komputerów przenośnych – pokazują najnowsze badania ‘’The Billion Dollar Lost Laptop Problem’’...
   
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.