• 5.08.2011
  Artykuły: Storino.pl dla Androida Storino.pl dla Androida
  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, polska chmura Storino.pl wdrożyła aplikację umożliwiającą współdziałanie z telefonami komórkowymi wyposażonymi w systemem Android.
   
 • 5.08.2011
  Artykuły: Groupon wypożyczy skanery firmom z wysoką sprzedażą Groupon wypożyczy skanery firmom z wysoką sprzedażą
  Największa polska platforma zakupów grupowych wprowadziła dla swoich partnerów rozwiązanie, dzięki któremu będą mogli łatwiej ewidencjonować kupony oraz szybciej obsługiwać klientów Groupon, chcąc ułatwić swoim partnerom biznesowym proces...
   
 • 5.08.2011
  Artykuły: Atak na klientów Deutsche Banku Atak na klientów Deutsche Banku
  Użytkownicy otrzymują e-maile, w których znajduje się odsyłacz do sfałszowanego formularza logowania, w którym klient banku jest proszony o podanie loginu i hasła do systemu bankowego.
   
  1
 • 5.08.2011
  Artykuły: Rekordzista – 345 000 odsłon Rekordzista – 345 000 odsłon
  Serwis ePodatnik.pl ma jeden rok. Pierwszy poradnik opublikowano rankiem 4 sierpnia 2010 r. Tego dnia serwis odwiedziło … 13 osób, z czego połowa związana była z zespołem redakcyjnym.
   
 • 5.08.2011
  Artykuły: John Pitcher dla EM LAB John Pitcher dla EM LAB
  Agencja interaktywna John Pitcher uruchomiła nowy internetowy serwis agencji eventowej EM LAB, spółki-siostry Scholz & Friends.
   
 • 6.08.2011
  Artykuły: 20 lat pierwszej strony WWW 20 lat pierwszej strony WWW
  Dwadzieścia lat temu Tim Berners-Lee nie mógł skorzystać z poradników, nie miał wyszukiwarki, a mimo to udało mu się stworzyć pierwszą na świecie stronę WWW.
   
 • 8.08.2011
  Artykuły: 5 dni z biznesem internetowym 5 dni z biznesem internetowym
  Początek października będzie nie lada gratką dla osób zainteresowanych e-biznesem. W dniach 7-11 w Poznaniu odbywają się dwie duże międzynarodowe imprezy – Startup Weekend i zaraz po nim konferencja e-nnovation. Dla uczestników przygotowano...
   
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.