3.04.2017 / Biznes
 

Deloitte Digital z MuleSoft zawarły partnerstwo. Będą pomagać firmom w procesie cyfrowej transformacji

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 

Deloitte Digital i MuleSoft podpisały umowę o partnerstwie w Europie Środkowej, która wzmacnia usługi doradztwa technologicznego dla firm m.in. w zakresie zarządzania interfejsem programistycznym aplikacji (API) oraz projektów związanych z integracją danych w oparciu o tę technologię. Jednym z głównych elementów współpracy będzie wsparcie dla banków w obszarze wdrażania dyrektywy PSD2.

Deloitte Digital CE, jako drugi w Europie, po Wielkiej Brytanii, rozpoczął współpracę z MuleSoft - dostawcą wiodącej platformy do budowy sieci aplikacji. Partnerstwo pozwoli Deloitte Digital i Mulesoft wspomóc klientów w m.in.: budowaniu architektury w chmurze oraz sieci aplikacji poprzez łączność prowadzoną przez API, przyspieszeniu innowacji przy wykorzystaniu API economy, a także wsparciu procesu transformacji cyfrowej. 

Obecnie praktycznie każda firma jest firmą technologiczną – musi zmierzyć się z nowymi wyzwaniami związanymi z cyfryzacją. Dlatego łączność prowadzona przez API cieszy się popularnością w wielu sektorach, od telekomunikacji i mediów, po turystykę, nieruchomości czy bankowość i finanse – mówi Jan Michalski, Salesforce Practice CE Leader, Partner w Deloitte Digital. – Sprawne zarządzanie informacjami oraz całymi bazami danych jest kluczowe dla biznesu, tym samym dla naszych klientów. Współpraca z MuleSoft pozwala nam wzmacniać i rozwijać nasze kompetencje w tej dziedzinie, oferując kompleksowy pakiet usług.

Partnerstwo zakłada również realizację projektów dla banków oraz firm z sektora fintech związanych z wejściem w życie PSD2 - dyrektywy w sprawie usług płatniczych w ramach rynku wewnętrznego. Jak zauważają eksperci Deloitte, wpłynie ona w znaczącym stopniu na kształt całego rynku usług płatniczych, a tym samym na działalność banków, instytucji płatniczych, podmiotów oferujących karty sklepowe, karty paliwowe, niezależnych operatorów bankomatów czy innych niebankowych dostawców usług płatniczych.

– Wiedza z zakresu implementacji systemów CRM i znajomość rynku ekspertów Deloitte Digital w połączeniu z narzędziem MuleSoft – Anypoint Platform, pozwoli klientom szybciej zrealizować ich cyfrowe cele. Partnerstwo umożliwia konsumentom budowę sieci aplikacji potrzebnych do wdrożenia cyfrowych innowacji, tworzenie nowych kanałów, a także poprawę w zakresie customer experiences – mówi Guy Martin, Senior Director EMEA Partners, MuleSoft. – Razem przyspieszamy tempo wdrażania innowacji i pokazujemy nowe możliwości jakie stoją przed naszymi klientami oraz ich klientami końcowymi.  

Współpraca obu firm już przekłada się na pierwszy projekt, realizowany dla firmy z sektora usług technologicznych w obrębie doradztwa informatyczno-technologicznego.

– Zdecydowaliśmy się na współpracę z MuleSoft, ponieważ jest to zintegrowana platforma, która w sposób unikalny wspiera pełen cykl życia API i dzięki której największe przedsiębiorstwa na świecie mogą pochwalić się znakomitymi wynikami. Dodatkowo, partnerstwo ułatwia podłączenie do Salesforce, co pozwala Deloitte Digital zaoferować kompleksowe usługi wdrożenia Salesforce obejmujące również  integrację z innymi aplikacjami przedsiębiorstwa – podsumowuje Radosław Całka, Architekt Korporacyjny w Deloitte Digital.

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
Tag arrow
Chmura tagów

Tagi: MuleSoft, api, deloitte digital, salesforce


wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.