Nowy PB.pl po prostu jest. Dużo lepszy od tego, co było, jednak niewiele lepszy od innych serwisów, które już są.
Opozycja krzyczy o łamaniu praw obywatelskich przez rząd, a rząd... odpowiada tym samym zarzutem.
Janusz Palikot, Radosław Sikorski, Adam Hofman, Donald Tusk i Jerzy Buzek to czołówka najbardziej popularnych przedstawicieli parlamentu na Twitterze.
Od rana Facebook huczy o kryzysie socialmediowym Janusza Palikota. Na stronie pojawił się bowiem wpis od administratora fanpage'a, że RPP nie płaci faktur za jego prowadzenie. Problem w tym, że fanpage jest fałszywy, a jego właściciel próbował go sprzedać na Gumtree.
Gazeta zawarła ugodę z ministrem, który wytoczył jej sprawę sądową za rasistowskie i antysemickie komentarze pod jego adresem, które pojawiły się na forach serwisu. Teraz tygodnik ma 14 dni na oficjalne przeprosiny.
Polski rząd podpisze ACTA, tak jak wcześniej zapowiadał, w czwartek 26 stycznia. W sieci trwają protesty - część popularnych stron www jest dziś zaczerniona.
W Polsce również zaczyna się bunt przeciwko ustawie antypirackiej. I tym razem na dużo większą skalę, niż dotychczasowe protesty. Padły właśnie witryny Sejmu i kilku ministerstw, a do ataku przyznaje się grupa Anonymous.
Fundacja wyłączy encyklopedię jutro o czwartej rano. Na cały dzień.
Miesięczne datki na organizacje to obecnie siedem tysięcy euro. To za mało.
Najlepszą stronę mają PiS i PJN, PO notuje najwyższe noty za usability. Zobacz ranking witryn wyborczych.