Socjologia i marketing analizują te same zjawiska, jednak z dwóch różnych perspektyw, korzystając z innego języka. Poznanie drugiej strony może być inspirujące. Warto zatem trochę posocjologizować… Na początku o tożsamości jednostek (choć brzmi to nieco groźnie).
Dzięki uprzejmości agencji OS3 multimedia mamy dla Was 6 książek „Standardy kierowania zespołem handlowym” autorstwa Roberta Kroola.
Film, który dość skutecznie uzasadnia potrzebę tworzenia prototypów serwisów internetowych w kontekście minimalizacji: ryzyka niepowodzenia projektu, kosztów z nim związanych oraz czasu potrzebnego na jego realizację.
Kryzys gospodarczy z pewnością wpłynie na wydatki branży internetowej. Jedni dostaną mniej, inni zaś więcej. Wygrają Ci, którzy skutecznie obracają złotówką. Dzisiejszy tekst i obrazek poświęcony jest poprawie użyteczności serwisu za pomocą metodyki, której stosowanie prowadzi do podwyższenia wskaźników konwersji.
Jeżeli startup okazuje się dużym sukcesem, często popularność serwisu zaskakuje samych twórców. Z reguły zwiększenie liczby serwerów utrzymujących serwis jest nieuniknione, ale ich liczbę można ograniczyć nawet 10-krotnie. Kluczem jest optymalizacja wydajnościowa systemu.
Blisko 150 interaktywnych kartek z Polski i ze Świata. Na Gwiazdkę 2008.
Do rozdania 5 egzemplarzy "E-marketing w akcji, czyli jak skutecznie wzbudzić pożądanie klientów i zazdrość konkurencji".
Pytanie czy jesteśmy w stanie przewidzieć co będzie kolejnym hiciorem Internetu za rok lub trzy?
Kiedy czytamy, słuchamy czy oglądamy reklamy, często odnosimy wrażenie, że prezentowane w nich właściwości danych produktów nachalnie przekraczają cienką granicę pomiędzy fikcją a rzeczywistością. Ale czy to oznacza, że świat przedstawiany w przekazach reklamowych jest nieracjonalny? Niekoniecznie...
Tajemnicze zasady stojące u podstaw sukcesu produktów Google.