14.01.2009 / Komentarze / Interaktywnie.com

MoneyAktywnie.com - czyli wypływamy na szerokie wody

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Krzysztof Adamus
business development director / Opcom Sp. z o.o. S.K.A.
 

Po długim czasie trzymania języka za zębami wreszcie możemy oficjalnie powiedzieć o pozyskaniu inwestora. Szczegóły na temat inwestycji Money.pl w Interaktywnie.com możecie przeczytać w oficjalnej informacji prasowej.Pewnie zastanawiacie się, jak to wydarzenie wpłynie na interaktywnie.com? Wyłącznie pozytywnie:-) Ja opowiem o zmianach, za które będę odpowiedzialny, a Dominik powie o swojej działce.

Pozyskanie inwestora oznacza dla mnie nie tylko rozwój interaktywnie.com, ale również możliwość pracy ze znanymi ekspertami i jak się okazuje - fajnymi ludźmi. Naszym celem jest stworzenie serwisu poświęconego internetowi, który będzie w Polsce numerem jeden. Uruchamiając 2 lata temu anonimowego bloga na Wordpresie zupełnie nie przypuszczałem, że tak się to potoczy.

Musze przyznać, że miałem również chwile słabości. Ponad rok od momentu rozpoczęcia pisania męczyły mnie czarne myśli. "Wiele energii i czasu wkładam w blogowanie, być może mógłbym ten czas wykorzystać bardziej efektywnie?", myślałem.

Podobne wątpliwości nachodzą wielu blogerów. Warto wtedy przemyśleć strategię swojego bloga, ocenić szanse i podjąć właściwe decyzje. W przypadku interaktywnie.com właściwa była transformacja w kierunku vortalu oraz uważne wsłuchanie się w głos czytelników. To przede wszystkim Wam interaktywnie zawdzięcza swój dynamiczny rozwój.

Nie zamierzamy jednak osiąść na laurach. W ciągu najbliższych dni ruszamy z pracami nad zupełnie nową wersją serwisu. Na pewno rozszerzymy zakres tematyczny, popracujemy nad usability, oraz narzędziami w obrębie strony. W planach jest również poszerzenie zespołu redakcyjnego oraz kilka niespodzianek.

Chcemy również silniej promować i nagradzać naszych blogerów. No i wyjść z marką interaktywnie.com poza internet - na razie jednak nie mogę zdradzać szczegółów - nie chce zapeszać.

Eh, rzeczywiście Krzysiek ma trochę racji. Proces inwestycyjny to dosyć zajmujące zajęcie, choć trzeba przyznać, że chłopaki z Money cały czas wspierali na jak mogli i miejmy nadzieję, że tak już pozostanie ;)

Z mojego punktu widzenia ważne jest pchnięcie i.com w stronę biznesową.  Myślę, że najbliższe miesiące to rozwój treściowy, nowe usługi oraz pozyskanie jako użytkowników większej liczby marketerów i osób zajmujących się biznesem. Myślę, że uda nam się to przy wsparciu Money.

Chciałbym również pozyskać więcej osób zainteresowanych blogowaniem na interaktywnie oraz ekspertów, którzy pomogą nam w ramach swoich specjalizacji w edukacji klientów i całego rynku.

Przed interaktywnie dużo do zrobienia. Krok został wykonany, teraz czas na kolejne ;)

Szukamy osoby do sprzedaży i redaktora naczelnego. Jeśli są zainteresowani – to wiecie jak nas znaleźć ;)

 

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Komentarze (14)
« Poprzednia  2 / 2 
Krzysztof Szarski
11. Krzysztof Szarski 15.01.2009 / 17:08
Gratulacje, i powodzenia w dalszym rozwoju i pozyskiwaniu kolejnych internautów :)
Bolesław Drapella
12. Bolesław Drapella 16.01.2009 / 12:10
Zapowiada się jeszcze ciekawiej niż jest :) Gratulacje i powodzenia!
Renata Stefankowicz
13. Renata Stefankowicz 16.01.2009 / 15:35
Powodzenia! Interaktywnie rusza z kopyta. Z takim inwestorem trzeba będzie dwakroć częściej patrzeć na to, co się robi. Ale pewnie wyjdzie to Wam na dobre.
Łukasz Skalik
14. Łukasz Skalik 18.01.2009 / 17:57
Moje gratulacje. Rynek nam sie coraz bardziej polaryzuje. Brakuje w polskiej Sieci dobrej platformy do wymiany pogladow w srodowisku emarketerów i jest to spory areał do zaorania.

No i żeby polityka Wam się między wiersze nie wkradła, bo to jest największa zmora 'specjalistycznych' serwisów - nachalne autopromowanie 'swoich' i dyskryminowanie twardych danych.

Obiektywizm i dystans niech Wam dalej przyświeca a bedzie tylko lepiej;)
« Poprzednia  2 / 2 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.