18.12.2006 / Interaktywnie.com

Rozwiązanie zagadki: kto stoi za Interaktywnie.com

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Krzysztof Adamus
business development director / Opcom Sp. z o.o. S.K.A.
 
No dobra. Zdaje się, że zostałem przez kogoś namierzony:) Dlatego muszę powiedzieć kto stoi za Interaktywnie.com wcześniej niż planowałem. Myślę, że czytelnicy mojego serwisu w ciągu prawie dwóch miesięcy jego istnienia i tak zdążyli docenić jego rzetelność.

Kim jest Momo? W rzeczywistości nazywam się Krzysztof Adamus i jestem dyrektorem kreatywnym w Opcomie. Chciałem jednak podkreślić, iż opinie które przedstawiam na blogu są moimi osobistymi przemyśleniami i nie chcę aby były utożsamiane ze stanowiskiem agencji w której pracuje. Wszak agencję tworzą różni ludzie i nie zawsze zgadzają się z moim zdaniem.

Jednocześnie nie wykluczam możliwości publikowania na tym blogu postów innych osób (także z innych agencji). Wręcz przeciwnie. Jeśli uważasz, że masz coś sensownego do powiedzenia zapraszam do wspólnego reagowania Interaktywnie.com. Serwis może na tym jedynie zyskać.

Dla ludzi z Opcomu ta informacja będzie pewnie zaskoczeniem, ponieważ tylko 3 osoby wiedziały kim jest momo (pomagali mi w realizacji drugiej wersji serwisu). Mam nadzieję, że mi wybaczycie moją tajemniczość:)
  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
Komentarze (47)
« Poprzednia  5 / 5 
Trui
41. Trui 21.12.2006 / 15:14
No to wychodzi na to, że wszyscy wiedzieli od samego początku...
Oczywiście od samego początku wiedzieliśmy kto na tym stoi ;) sprawdzając delegację domeny. Imię i nazwisko nas nie zwiodło, bardziej zainteresowaliśmy się adresem. Korzystając z takich narzędzi jak bip.krakow.pl, przekonaliśmy się, że...
Ciekawe... A skąd pomysł by kogoś z Katowic szukać w spisie przedsiębiorców krakowskich ? ;> No nic - każdy ma swoją drogę dedukcji ;-)
warp.
42. warp. 21.12.2006 / 16:54
momo, dodaj proszę taki kanał RSS, w którym będzie mix nowych postów, newsów, wywiadów i artykułów... ciężko zasubskrybować to wszystko oddzielnie
Krzysztof Adamus
43. Krzysztof Adamus 22.12.2006 / 15:27
dodaj proszę taki kanał RSS, w którym będzie mix nowych postów, newsów, wywiadów i artykułów
Dzięki za sugestie. Po świętach taki kanał będzie dostępny.
Lukasz
44. Lukasz 27.12.2006 / 17:54
eof
Na mediarun nie puszczamy press realease'ow.
RAFi
45. RAFi 02.01.2007 / 18:49
Krzysiek vel. momo - bez znaczenia dla mnie jest informacja, że autorem bloga jest osoba, która pracuje w agencji, ba co więcej, jest jej współwłaścicielem. Dotychczas poruszałeś ciekawe tematy i dlatego nadal Ciebie czytam (chociaż adres RSS uległ zmianie stąd moje wielkie zdziwienie, gdy się okazało, że od miesiąca pojawiają się jakieś posty ;)). W przypadku notorycznego zachwytu nad własną firmą i utracenia obiektywizmu można przestać czytać interaktywnie.com, prawda? Dla każdego istnieje przecież wybór. No i nie daj się złośliwym komentarzom, przez które m.in. polskie serwisy o webie nie są takie jak powinny być, albo nie ma już ich wcale. :)
n.rafal
46. n.rafal 03.01.2007 / 16:45
Nie wiem, gdzie tu sensacja. To w sumie powszechna praktyka, że ludzie z branży piszą blogi - jak webusability.pl, czy podobne. A internauci wyczują każdy najmniejszy fałsz, więc nie sądzę, żeby autor miał zamiar stosować tu promocję swojej agencji, bo to po prostu by nie zadziałało :)
SylwiaPresley
47. SylwiaPresley 30.07.2008 / 17:34
Uważam, że macie świetną stronę i bardzo pogoba mi się jej pomysł. Co do pracy w firmię - to dość duże wyzwanie pracować w w PR, marketingu itp i pisać o tym na prywatnym blogu. Gratuluję!
« Poprzednia  5 / 5 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.