8.01.2013 / Biznes
 

ARBOinteractive zmienia się w Goldbach Audience

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Materiał prasowy
Materiał prasowy
Goldbach Group, jeden z głównych graczy na rynku mediów w Europie, utworzył Goldbach Poland, holding łączący operujące w Polsce spółki, a także zdecydował o przekształceniu ARBOinteractive w Goldbach Audience.

Nowa struktura Goldbach Poland opiera się na wydzielonych, na bazie dotychczasowej działalności, dwóch liniach biznesowych. Pierwsza z nich, Goldbach Audience, kontynuuje działalność największej sieci reklamowej w Polsce oraz rozwija i dostarcza nowoczesne narzędzia do realizacji kampanii display, wideo i mobile w internecie. Jej oferta i zespół fachowców bazują na dotychczasowych zasobach ARBOinteractive. Druga linia biznesowa, Goldbach Interactive, działa na polskim rynku już od ponad roku, jako profesjonalna agencja interaktywna. Country Managerem Goldbach Poland jest Marek Parzydło. Dyrektorami Zarządzającymi Goldbach Audience są Artur Muszkiet i Małgorzata Lakowska, zaś Goldbach Interactive Krzysztof Bińkowski.

- Powołanie Goldbach Poland wynika z istotnej roli jaką polski rynek reklamy internetowej odgrywa w planach biznesowych Goldbach Group, a wykorzystanie jego dynamiki i potencjału jest jednym ze strategicznych celów grupy. – mówi Kirsten Droessel, Director International Affairs East, Goldbach Group.


- Zmiany podyktowane są przede wszystkim potrzebą wprowadzenia jednej marki na wszystkich rynkach, na których operuje firma matka. Dzięki rebrandingowi stworzymy nową wartość dla naszych klientów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Działalność Goldbach Poland, podobnie jak innych podmiotów tworzących Goldbach Group, będzie opierać się na: innowacyjności, wykorzystaniu zaawansowanych technologii i skuteczności działania - podkreśla Marek Parzydło, Country Manager w Goldbach Poland.

Wraz z powołaniem Goldbach Poland grupa zdecydowała o przekształceniu ARBOinteractive w Goldbach Audience.

- W wyniku dynamicznych zmian na rynku reklamowym w ostatnim okresie stworzyliśmy nową koncepcję oferty reklamowej, która dzięki przemyślanemu podejściu do zasobów reklamowych oraz wykorzystaniu efektywnych narzędzi technologicznych powinna jeszcze lepiej odpowiadać potrzebom naszych klientów – mówi Artur Muszkiet, Dyrektor Zarządzający, Goldbach Audience.
 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.