24.01.2019 / Biznes
 

BusinessClick przenosi dział sprzedaży do WP

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 

Dział sprzedaży BusinessClicka, sieci reklamowej, która do Grupy WP dołączyła w 2014 roku, został włączony do zespołu Wirtualnej Polski. Będzie pełnił funkcję doradczą w obszarze performance, zapewni prowadzenie kampanii na powierzchniach WP Media oraz wydawców zewnętrznych. Połączenie pozwala na wykorzystanie jednego systemu emisyjnego i danych o użytkownikach dostępnych w ramach holdingu Wirtualnej Polski. 

– Połączenie działań sprzedażowych BusinessClick z WP to integracja najważniejszych elementów oferty performance. Wiedza o użytkownikach, również tych z branży e-commerce, dopasowane produkty i dostęp do zewnętrznego inventory pozwalają dotrzeć do idealnie dobranej grupy docelowej w najlepszym momencie. Połączenie oferty to odpowiedź na potrzeby naszych Klientów – mówi Beata Szczepańska, dyrektor sprzedaży performance w BusinessClick i Wirtualnej Polsce.

Po połączeniu w ofercie znalazło się więcej formatów performance, które wspomagają decyzje konsumentów. Należą do nich m.in. kreacje  tekstowo-graficzne, które charakteryzują się największym zasięgiem wielokanałowym (cross-device) i skracają czas potrzebny do startu kampanii. Zmiany objęły również raportowanie. Poszerzono informacje dotyczące konwersji wspomaganych i atrybucji. Wszystkie działania standardowo rozliczane będą w modelach efektywnościowych.

– Włączone do oferty produkty BusinessClick podnoszą konwersję i zwiększają zasięg prowadzonych działań retargetingowych w kanałach display, mailing, social i SMS. Nowe narzędzia pozwalają nam celniej docierać do użytkownika na urządzeniu mobilnym oraz raportować konwersję finalizowaną na desktopie – mówi Marcin Czeczot, dyrektor ds. performance w BusinessClick i Wirtualnej Polsce.

BusinessClick to. W ciągu 2018 roku zespół zrealizował 1300 kampanii performance dla ponad 270 klientów. Zmiany nie obejmują pozostałych działów BusinessClick, w tym zespołów współpracujących z wydawcami i partnerami zewnętrznymi.

 

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.