24.07.2017 / Biznes
 

IBM Polska wybrał agencję marketingową. Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. z kontraktem

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
 
Marta Smaga i Tomasz Bonek, Fot. Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o. o.
Marta Smaga i Tomasz Bonek, Fot. Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o. o.

Agencja marketingu internetowego Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. została wybrana w ramach przetargu do obsługi działań co-marketingowych dla IBM Polska. 

Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. została założona przez współtwórców sukcesu największego w Polsce portalu ekonomicznego, a także menedżerów odpowiedzialnych za wprowadzenie do Polski, na zlecenie Grupy Onet-Ringier Axel Springer, globalnej marki Business Insider. Firma specjalizuje się w digital marketingu, a w szczególności w kompleksowych wdrożeniach projektów internetowych, SEO, SEM, promocji w mediach społecznościowych, a także lead genaration. 

Prawie trzydziestoosobowy zespół złożony jest przede wszystkim z ekspertów, którzy doświadczenia zdobywali w czasie pracy nad rozwojem największych serwisów internetowych w Polsce. Wśród tych osób są pionierzy marketingu w wyszukiwarce Google, osoby odpowiedzialne za współtworzenie i rozwój programów partnerskich w sieci, a także dziennikarze ekonomiczni. Pracują pod kierownictwem Tomasza Bonka i Marty Smagi.

Tomasz Bonek z mediami związany prawie 20 lat, najpierw z prasą codzienną, następnie telewizją, a później internetem. Przez jedenaście tworzył i kierował - jako redaktor naczelny i członek rady zarządzającej - redakcją portalu Money.pl (największe medium ekonomiczne w Polsce) oraz serwisów lifestyle Grupy Money. Był członkiem Rady Dyrektorów tej firmy, któremu podlegały także zespoły public relations i marketingu. Następnie kompletował redakcję Business Insider Polska, a także przeprowadzał proces łączenia newsroomów biznesowych Onetu oraz Ringier Axel Springer Polska (Forbes, Biznes.Onet, Business Insider).

Jest współautorem poradników o biznesie internetowym, wydanych nakładem Wolters Kluwer: „Biznes w internecie”, „Biznes na Facebooku”, „Internet dla seniora”. Od lat wdraża i rozwija z sukcesem nowe przedsięwzięcia internetowe i wykłada na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest także prezesem zarządu i redaktorem naczelnym Interaktywnie.com, magazynu branżowego dla ludzi internetu. Ekspert od reklamy natywnej, content marketingu, mediów społecznościowych, strategii PR w sieci. Doświadczony trener i autor szkoleń.

Marta Smaga dziesięć lat, najpierw jako project manager, a następnie dyrektor działu rozwoju i technologii, odpowiadała za największe projekty internetowe Grupy Money - od opracowania ich strategii, przez implementację w internecie, pozyskiwanie ruchu z Google, po rozwój pozwalający na osiągnięcie zysków. W randze członka Rady Dyrektorów zarządzała największym działem tej firmy, kierując zespołem programistów, grafików, project managerów. Wśród swoich zawodowych doświadczeń ma m.in. stworzenie linii serwisów lifestyle klasy premium, aplikacji mobilnych, narzędzi do analizy danych o użytkownikach.

Razem z Tomaszem Bonkiem wydała serię poradników biznesowych, które ukazały się nakładem Wolters Kluwer, najbardziej prestiżowego wydawnictwa biznesowego w Polsce. Jest ekspertką zajmującą się SEO i SEM. Specjalizuje się w web usability oraz optymalizacji rozwiązań internetowych. Ma szerokie doświadczenie w monetyzacji serwisów, e-commerce, lead generation. Nadzorowała też od stron technologicznej i koncepcyjnej wdrożenie na zlecenie Grupy Onet - Ringier Axel Springer polskiej edycji serwisu Business Insider. Zarządzała również jednym z największych operatorów darmowej poczty elektronicznej w Polsce - Onet.Pocztą.

  • Polub
  • Opublikuj
  • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
ASPER SOFTWARE HOUSE
Digital We
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.