12.01.2017 / Biznes / Agencje interaktywne
 

K2 otwiera K2 Digital Transformation. Chce doradzać firmom, jak powinny korzystać z nowych technologii

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
 
źródło: K2
źródło: K2

Agencja K2 stworzyła biznes doradczy „K2 Digital Transformation”, który będzie wspierać cyfrową transformację największych firm - idąc o krok dalej niż świat tradycyjnego konsultingu, bo testując swoje rekomendacje w praktyce. 

K2 Digital Transformation skupia się na doradzaniu, jak nowe technologie mogą zwiększyć przychody lub obniżyć koszty w firmie. To, co wyróżnia konsulting K2, to bardzo szybkie przechodzenie z teoretycznej fazy doradztwa do dostarczania tzw. „proof of concept”, czyli testowania swoich rekomendacji w praktyce. 

K2 Digital Transformation koncentruje się na doradzaniu w 5 obszarach:

 1. Business Innovation – czyli jak projektować nowe usługi i całe przedsięwzięcia biznesowe, przy pomocy świata startupów lub pomysłów z wewnątrz organizacji.
 2. Customer Experience – czyli jak poprawiać jakość istniejących produktów, usług oraz procesów, tak aby lepiej odpowiadać na potrzeby współczesnych, cyfrowych konsumentów.
 3. Marketing Technology – czyli jak dobrać zestaw technologii marketingowych i zautomatyzować na ich bazie procesy, tak aby z jednej strony nie przeinwestować, a z drugiej zapewnić sobie horyzont rozwoju.
 4. Digital Media Strategy – czyli jak określić siłę wpływu poszczególnych kanałów na sprzedaż i ustalić właściwą rolę mediów, tak aby marketing stał się centrum przychodów, nie kosztów. 
 5. Data Insights – czyli jak zbierać, analizować i odsiewać dane z cyfrowego świata, tak aby podejmować lepsze decyzje biznesowe.

Otwarcie K2 Digital Transformation jest rozwinięciem usług uruchomionego w zeszłym roku zespołu K2 Digital Ventures, który realizował projekty doradcze dla zarządów P&G, Neuca, PGNiG, Discovery Networks, Roche, Skanska oraz Shell.  

K2 Digital Transformation będzie funkcjonować w strukturze partnerskiej. Za sterami stanie Artur Kończyński w roli partnera zarządzającego oraz Mikołaj Machowczyk i Arek Skuza. Wszyscy trzej partnerzy mają doświadczenie zarówno w doradzaniu zarządom, jak i we wdrażaniu rekomendacji w życie. Staną na czele zespołu 15 konsultantów, wspieranych dodatkowo przez 350 osób z Grupy K2, która od 20 lat projektuje, wdraża i promuje cyfrowe usługi dla największych firm w Polsce. Rozwój usług doradczych to jeden z głównych obszarów inwestycji Grupy K2 i jako taki będzie pod bezpośrednim nadzorem wiceprezesa Grupy – Łukasza Lewandowskiego.

 • Polub
 • Opublikuj
 • Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • AdROI AdROI

  AdROI jest niezależną agencją marketingową skoncentrowaną na projektowaniu i realizacji wielokanałowych...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.

  Kompleksowo realizujemy projekty internetowe - od strategii, poprzez wdrożenie witryny, do pozyskiwania...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
ASPER SOFTWARE HOUSE
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
więcej
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.