12.06.2018 / Biznes
 

LifeTube, Gamellon, Szeri Szeri i DDOB ze wspólną ofertą handlową

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 
Paweł Stano (fot. LifeTube)
Paweł Stano (fot. LifeTube)

Do współpracujących ze sobą LifeTube i Gamellon dołączyła agencja Szeri Szeri wraz z platformą DDOB, uzupełniając ofertę agencji o blogerów, instagramerów i najpopularniejszych użytkowników Musical.ly.

LifeTube, Gamellon, Szeri Szeri i DDOB w ramach regularnych warsztatów wymienią się swoim know-how, uspójnią standardy obsługi klientów oraz stworzą wspólną ofertę dla marek, agencji i domów mediowych. Ma ona objąć kampanie zarówno z najpopularniejszymi gwiazdami internetu, jak i z mikro-influencerami na wszystkich dostępnych platformach: YouTubie, Instagramie, blogach, Musical.ly, Facebooku i Snapchacie. Firmy chcą też poszerzyć zakres obsługi agencyjnej w obszarze strategii, kreacji oraz tworzenia własnych kanałów i branded content.

- Dzięki tej współpracy chcemy przede wszystkim zapewnić reklamodawcom pełniejszą obsługę, a cały influencer marketing zgromadzić w jednym miejscu - od najpopularniejszych gwiazd YouTube, przez blogerki i instagramerki, po mikroinfluencerów, a nawet “muserów” bijących rekordy popularności na platformie Musical.ly. Zamiast koordynowania współpracy z wieloma rozproszonymi podmiotami nasi klienci będą mogli od teraz skorzystać z pełnej oferty wszystkich 4 firm - Paweł Stano, prezes Life Tube.

- Oprócz najnowszych form dotarcia, takich jak Musical.ly i kampanie instagramowe, oferujemy również klasyczne kampanie blogowe. Wbrew pozorom blogosfera nie umarła i nadal ma się bardzo dobrze. Dlatego chcemy, aby całość działań z influencerami dopełniał know how agencji Szeri, szczególnie przydatny przy kampaniach kierowanych do starszej grupy docelowej - Mateusz Krogulec, współwłaściciel Szeri Szeri i DDOB.

LifeTube i Gamellon zrzeszają łącznie ponad 570 youtuberów, DDOB to społeczność 35 tysięcy influencerów. Firmy chcą zarówno wspierać wschodzące gwiazdy internetu, jak i pomagać już popularnym influencerom w wykorzystaniu wszystkich możliwych kanałów social media.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.