29.08.2018 / Biznes
 

Pierwszy Słodziak z Biedronki trafił do klienta już 47 minut po północy

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
materiały prasowe
materiały prasowe

47 minut – tyle czasu od początku nowej akcji Biedronki „Gang Słodziaków” wystarczyło, by pierwszy Słodziak trafił w ręce klienta. Stało się to w całodobowej Biedronce w Stegnie. Pierwszego zakupu książki, opowiadającej o przygodach Słodziaków, dokonano również na Pomorzu – tuż po 6 rano w poniedziałek. 

Nowa akcja Biedronki „Gang Słodziaków” wystartowała w poniedziałek, 27 sierpnia br. Każdego z sześciu Słodziaków można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek, a 30 naklejek uprawnia do jego zakupu za jedyne 19,99 zł/szt. Maskotkę można też nabyć w cenie 49,99 zł/szt. Właśnie takiego zakupu dokonał klient w całodobowym sklepie Biedronka w Stegnie już na starcie akcji, bo o 00:47. W jego ręce trafiła Sowa Zosia. 

Z samego rana, o 6:25, we Władysławowie przy ul. Starowiejskiej kupiono pierwszą książkę „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Książkę można też odbierać za darmo po zebraniu 15 naklejek. 

- Cieszymy się, że już od pierwszego dnia akcji nasze Słodziaki zdobyły serca klientów, którzy chcą mieć je jak najszybciej w domu i poznawać ich świat. Liczymy także na to, że dzięki książce Biedronki, opowiadającej o przygodach Gangu, połączymy przyjemne z pożytecznym, a codzienne czytanie zagości w domach naszych klientów na stałe - mówi Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka. 

Jak zdobyć Słodziaka z Biedronki?

Do zdobycia jest sześć maskotek: lis Lucek, jeż Jerzyk, sowa Zosia, bóbr Borys, ryś Rysio i zając Zuzia oraz książka: „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. By wziąć udział w akcji, trzeba na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce. Naklejki można kolekcjonować do 18 listopada br., a pluszaki i książkę odbierać do 2 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

1 punkt w postaci naklejki można dostać za każde wydane w Biedronce 40 zł. Zbieranie punktów może być jeszcze szybsze dzięki dodatkowym punktom przyznawanym za:

zakupy z zarejestrowaną kartą lojalnościową „Moja Biedronka” (1 pkt), 

zakup warzyw lub owoców (1 pkt), 

zakup produktów specjalnych o minimalnej wartości 10 zł (1 pkt). 

Dodatkowe punkty są przyznawane wyłącznie do transakcji spełniających kryterium zakupów 40 zł.

Przykładowo: za zakupy z zarejestrowaną kartą „Moja Biedronka” na kwotę minimum 40 zł, wśród których znajdzie się przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc oraz produkty specjalne o wartości minimum 10 zł, będzie można otrzymać 4 naklejki (4 pkt). Przy analogicznych zakupach na kwotę min. 80 zł, liczba punktów wzrasta do 8.

 

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Komentarze (1)
Klaskier
1. Klaskier, 94.254.129.*, 29.08.2018 / 09:46
Kolejny opłacony przez Biedronkę tekst, który tylko robi z klientów debili. W sumie, jeszcze gdyby te zabawki były jakoś unikatowe... Ale nie - są do kupienia za kilka dolarów w chińskich marketach internetowych, np. na Aliexpressie
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.