Quad/Graphics Europe przejmuje agencję Peppermint Warszawa

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Jakub Dyląg (materiały prasowe)
Jakub Dyląg (materiały prasowe)

Quad/Graphics Europe ogłosił dzisiaj przejęcie Peppermint Warszawa, strategiczno - kreatywnej agencji full-service specjalizującej się w tworzeniu i realizacji kampanii ATL, BTL i digital. Przejęcie to umacnia pozycję i rozszerza ofertę obu firm. Dzięki niemu klienci Quad/Graphics zyskają dodatkowe możliwości promocji swoich produktów. 

- Ogromnie się cieszę, że Peppermint dołącza do grupy Quada - stwierdził Jakub Dyląg, prezes Quad/Graphics Europe. - Wiedza i doświadczenie agencji Peppermint oraz globalne możliwości i stabilność finansowa Quad/Graphics pozwolą na oferowanie naszym klientom zintegrowanych usług marketingowych, a także umożliwią im integrację wszystkich kanałów komunikacji - dodaje.

Quad i Peppermint będą oferować pełen zakres rozwiązań: od strategii marketingowych i działań kreatywnych, poprzez implementację działań, po obsługę mediów. Peppermint posiada kompetencje w zakresie wprowadzania na rynek nowych marek, tworzenia strategii komunikacji B2B i B2C, projektowania kampanii reklamowych i tworzenia konceptów kreatywnych, którymi Quad/Graphics będzie mógł uzupełniać dotychczasową ofertę. Przejęcie to wspiera realizację korporacyjnej strategii „Quad 3.0”, która opiera się na rozszerzaniu portfolio firmy w obszarach strategii marketingowych, kreacji, mediów drukowanych i cyfrowych oraz zarządzania procesami marketingowymi.

- Nasi długoletni klienci zmagają się z koordynowaniem prac wielu agencji, mają trudności z wyborem mediów i często u nas poszukują podpowiedzi na integrację druku z innymi nośnikami – mówi Jakub Dyląg. - Chcemy im pomóc nie tylko w eliminowaniu złożoności zarządzania wieloma dostawcami, ale też w zwiększaniu efektywność podejmowanych działań.

- Łącząc nasze kompetencje mamy do zaoferowania klientom zintegrowaną ofertę, która będzie efektywniej wykorzystywała ich budżety -  komentuje Bartek Cymer, współzałożyciel, a od 6 sierpnia Dyrektor Zarządzający Peppermint - Połączenie wieloletniego doświadczenia Peppermint na rynku reklamowym ze skalą działalności i zapleczem Quad/Graphics Europe pozwoli nam się dynamicznie rozwijać i wspólnie realizować korporacyjną strategię Quad 3.0 – dodaje. 

Przy wykorzystaniu pozycji finansowej i zasobów Quad/Graphics, Peppermint będzie prowadził działalność pod dotychczasową marką i skoncentruje się na dalszym rozwijaniu usług jako agencja full-service pod kierownictwem Bartka Cymera, współzałożyciela firmy.

Przejęcie zakończyło się w piątek, 3 sierpnia 2018 r. Warunki przejęcia nie zostały ujawnione.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.