SARE wyniki finansowe

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 

Szacunkowe skonsolidowane przychody ze sprzedaży Sare za I półrocze 2018 roku wyniosły około 22 679 tys. zł (w stosunku do analogicznego okresu roku 2017 o ok.1%), a szacunkowa EBITDA grupy - 3 572 tys. zł (wzrost o ok. 9%). Skonsolidowany zysk netto wyniósł to z kolei 1 559 tys. zł. 

- Wzrost EBITDA wynika z włączenia do konsolidacji spółek Sales Intelligence SA oraz MarketNews24 Sp. z o.o., które to nie stanowiły części grupy kapitałowej w okresie porównawczym. Z kolei spadek zysku netto został spowodowany wzrostem odpisów amortyzacyjnych związanych głównie z zakończonymi pracami rozwojowymi, które zostały przyjęte w poczet wartości niematerialnych i prawnych grupy.  

Firma zaznacza jednak, że przestawione wyniki finansowe mogą ulec zmianie z uwagi na trwający w grupie proces weryfikacji danych. Szczegółowy raport zostanie opublikowany 5 września. 

Przedstawiciele spółki dodają, że największym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się marketing automation, w rozumieniu połączonej web analityki i uporządkowanej komunikacji email marketingowej, a dodatkowo narzędzia pozwalające na pozyskanie nowych użytkowników oraz  zwiększenie zaangażowania wśród obecnych użytkowników serwisów. RODO - jak zaznaczają - miało pozytywny wpływ na działalność spółki. Wzrosła bowiem świadomość przetwarzania danych osobowych, potrzeba weryfikacji posiadanych baz oraz pozyskania niezbędnych zgód. 

Spółka będzie rozwijać swoją ofertę produktową przede wszystkim przez udoskonalanie systemu SAREhub pod kątem zwiększenia intuicyjności. Klientom zależy bowiem na jak najkrótszym czasie wdrożenia systemu, a w tym na jak najprostszym procesie zamieszczania kodów na swojej stronie, które są niezbędne do efektywnego działania.

W związku z tym kluczową sprawą jest dla nas maksymalne uproszczenie samego procesu rozpoczęcia działań, wdrażanych kodów i komunikowanych treści. Zależy nam na tym, aby system mógł działać jak najsprawniej w modelu SaaS, gdzie oprogramowanie stanowi usługę. Nie jest to proste ponieważ system nie tylko bazuje na analizie wielu danych, ale i oferuje wiele narzędzi w różnych konfiguracjach, dlatego te zmiany będziemy wprowadzać etapami.

- informuje spółka. 

Pozostałe działania, jakie planuje podjąć SARE to rozpoczęcie procesu integracji z różnorodnymi podmiotami z branży: e-commerce, social media oraz innymi wspierającymi komunikację w modelu omnichannel. Docelowo chce skupiać wiele systemów i możliwych funkcjonalności w jednym miejscu, dając użytkownikom możliwość wyboru pomiędzy nimi i skorzystania z najprzydatniejszych dla ich kampanii.

System SARE ma być jednocześnie stale rozwijany i optymalizowany pod kątem łatwości użytkowania.

W ostatnim czasie odświeżyliśmy interfejs w efekcie czego wygląda bardziej  przejrzyście i nowocześnie. Kolejnym krokiem jest ułatwienie obsługi poprzez dodawanie nowych funkcji i usprawnienia istniejących. W planach mamy również przygotowanie kilku narzędzi wspomagających konkretne procesy i zadania. Przykładem tych rozwiązań jest wtyczka do przeglądarek - SARE OG Tag, ułatwiająca tworzenie wiadomości email. Tworzymy również aplikacje mobilne wspomagające budowę bazy adresowej, zbierające odręczny podpis wypełniającego oraz narzędzie do obsługi promocji, z różnego typu kodami (EAN, QR), również z możliwością ich walidacji poprzez aplikację mobilną.

 

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.