12.10.2017 / Biznes
 

Spectacles dostępne w Polsce. W jakiej cenie?

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
 

Amerykanie za spectacles płacą 130 dolarów, my zapłacimy - 629, 99 zł. Przedstawiciele firmy właśnie poinformowali, że użytkownicy z Polski będą mogli kupić okulary od Snapa bezpośrednio ze strony internetowej spectacles.com, która została przetłumaczona na język polski. Na ten moment czekaliśmy rok. Dostawa urządzenia jest bezpłatna, mamy dwa lata gwarancji i 30 dni na zwrot, jeśli zmienimy decyzję.

Czym są spectacles? To okulary wyposażone w kamerę które pozwalają na nagrywanie krótkich, maksymalnie 10-sekundowych filmów, które - po zarejestrowaniu nagrania za pomocą smartfona - mogą zostać opublikowane na profilu użytkownika w sekcji Memories.

Specjaliści, którzy specjalnie dla Interaktywnie.com oceniali szanse na powodzenie tego projektu - stwierdzili, że to ciekawy eksperyment, który - w odróżnieniu od Google Glass - może się udać. Okulary są bowiem tańsze (nawet jeśli dla nas niekoniecznie), skierowane do zupełnie innej grupy docelowej, a co najważniejsze - wiadomo, co czego mają służyć.

  • Facebook Polub
  • LinkedIn Opublikuj
  • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.