13.03.2019 / Biznes
 

Współzałożyciel CD Projektu inwestuje w park elektronicznej rozrywki DISCOVR

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
Zespół Discovr (fot. materiały prasowe)
Zespół Discovr (fot. materiały prasowe)

Do grona udziałowców spółki Disco WTMH, odpowiedzialnej za rozwój parku i kierowanej przez Bogumiła Jankiewicza dołączył współtwórca CD Projekt - Michał Kiciński. 

Spółka Disco WTMH, to zarówno park rozrywki elektronicznej działający pod nazwą DISCOVR, jak i zespół GAMENASTIX produkujący autorski hardware oraz studio developerskie tworzące m.in. rozwiązania wykorzystywane w lokalu. 

Lokal DISCOVR ewoluował w ciągu pierwszych kilku lat działalności z salonu opartego na doświadczeniach związanych z VR-em w kierunku centrum rozrywki wykorzystującego elektronikę. Salon oferuje sprzęty i zabawy z których mogą korzystać zarówno dorośli jak i dzieci. Rozwiązania dostępne w DISCOVR oparte są na zasadach łączenia aktywności fizycznej z nowymi technologiami oraz współpracy zespołowej.

Rozwój spółki, jak i jej oryginalne podejście do tematu wykorzystania nowych technologii zainteresował jednego z twórców CD Projekt, Michała Kicińskiego, który zdecydował się dołączyć do grona jej udziałowców.

- Bardzo mi się podoba idea łączenia elektronicznej rozrywki z aktywnością fizyczną i zabawą w grupie znajomych. To bardzo ciekawe połączenie zabawy online i offline, którego brakuje w typowych doświadczeniach z grami komputerowymi. Łatwo sobie wyobrazić, że takie elektroniczne place zabaw jak DISCOVR mogą się stać w przyszłości miejscami tak oczywistymi jak dziś kina, kręgielnie, parki rozrywki, czy aquaparki - komentuje Michał Kiciński. - Moje zaangażowanie wiąże się też z tym, że bardzo cenię, determinacje i rzetelna prace wkładana w to co się robi. Zespół DISCOVR z jego szefem Bogumiłem Jankiewiczem wkłada naprawdę dużo pracy i serca w ten projekt, którego założenia są bardzo futurystyczne, niemalże jak żywcem wyjęte ze świata typu Cyberpunk – dodaje Kiciński.

Zespół GAMENASTIX, pracujący w ramach spółki, pracuje również nad udoskonaleniem prototypu flagowego osiągnięcia DISCO WTMH na hardware’owym polu: pierwszej europejska wielokierunkowa bieżnia przeznaczona do wykorzystania w VR-ze. Bieżnia docelowo do sprzedaży ma trafić w 2019 roku. Ponadto z „kuźni” zespołu wyszły także symulatory rowerowe czy narciarstwa, system do walk robotów oraz kilka gier: wszystkie rozwiązania są dostępne dla gości lokalu DISCOVR.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.