10.05.2016 / E-commerce
 

Digital business i e-commerce management. Warto?

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 
źródło: PWN
źródło: PWN

Dzisiejszy marketingowiec to człowiek orkiestra. Potrzebuje wiedzieć więcej, reagować szybciej i być stale na bieżąco. Musi analizować dane, wyciągać z nich wnioski i robić to dobrze. Książka „Digital business i e-commerce management” ma mu w tym pomóc. Nazywana jest biblią nie tylko względu na swoja objętość. 

„Digital business i e-commerce management” to światowy bestseller dla ludzi żądnych wiedzy: studentów, uczestników studiów podyplomowych, kursów i szkoleń. To również źródło inspiracji dla prelegentów i prowadzących. Ta publikacja jest również dla wszystkich tych, którzy interesują się szeroko rozumianym biznesem cyfrowym: e-commerce, e-marketingiem, digitalem a nawet mediami społecznościowym. Specjaliści, managerzy i dyrektorzy również znajdą coś dla siebie.

Ponad 600 stron czystej wiedzy. W jej przyswojeniu pomagają dwa spisy treści: skrócony i zwykły ze wszystkimi podrozdziałami. Książka podzielona jest na 3 części: „Wprowadzenie”, „Strategia i zastosowania” oraz „Wdrażanie”. Składa się z 12 rozdziałów. Na początku każdego z nich możemy znaleźć:

listę tematów w nim poruszanych,

główne zagadnienia,

dodatkowe materiały pomocnicze dostępne w internecie,

informację o powiązaniach danego rozdziału z pozostałymi.

W samym rozdziale znajdziemy również wiele elementów ułatwiających czerpanie wiedzy i korzystanie z „Digital Business i E-Commerce Management" w pełni:

wprowadzenie,

lista ćwiczeń do zrobienia,

lista tematów do dyskusji,

definicje po lewej stronie tekstu,

podsumowanie.

Czytelnik chcący wrócić do zagadnienia nie musi wertować całości książki. Na jej końcu znajduje się bardzo przydatny słownik z pojęciami.

Dla czego warto zapoznać się z tą publikacją?

To ogrom przydatnej wiedzy napisanej przystępnym językiem, który ułatwia jej przyswajanie nawet osobom, które nie mają nic wspólnego z branżą lub dopiero zaczynają swoją przygodę z e-commerce i digitalem. Informacje, w wielu przypadkach, przedstawione są na wykresach, grafikach i infografikach. Zastosowane są również wyboldowania i zmiana koloru najważniejszych pojęć w tekście ciągłym. W przedstawieniu treści pomagają również liczne wypunktowania. Wszystkie te zabiegi wspierają czytelnika w przejściu przez tą niekrótką książkę bez uczucia monotonii.

Jeśli chodzi o wartość merytoryczną również nie ma co narzekać. W „Digital Business i E-Commerce Management” możemy znaleźć liczne studia przypadku, które dają możliwość spojrzenia na e-biznes z zupełnie innego punktu widzenia. Nie brakuje ciekawych wywiadów ze specjalistami z branży oraz właścicielami mniejszych i większych biznesów. Dzielą oni się z czytelnikiem doświadczeniami i  spostrzeżeniami. Ci którzy, uważają, że bez danych publikacja się nie liczy, mogą być spokojni. Autor zapoznaje odbiorcę z różnymi działaniami w e-sprzedaży, analizując je na przykładnie chociażby Facebooka. Widzimy również, jak internet zmienia oblicze biznesu i jak ważny jest w działaniach każdej organizacji.

Wielopoziomowe wydanie: od podstawowych pojęć, case study po dane statystyczne i infografiki. Książka warta każdych pieniędzy. Dzięki niej można poznać zasady działania cyfrowych technologii i dowiedzieć się, jak stosować je w swojej organizacji. Dave Chaffey świetnie łączy myślenie akademickie z praktyką zawodową, odkrywając tajniki digital marketingu. Pomaga zrozumieć zasady działania cyfrowych technologii i pokazuje jak je zastosować  w swoim biznesie. Główny cel książki, którym jest wprowadzenie obecnych i przyszłych menadżerów oraz studentów  w wiedzę i umiejętności praktyczne pomocne w prowadzeniu firm w stronę biznesu cyfrowego, został osiągnięty!

Dr Dave Chaffey  – CEO i współzałożyciel SmartInsights.com. Autor 5 bestsellerowych książek na rynku e-commerce i marketingu internetowego. W 2004 roku został okrzyknięty jednym z 50 światowych guru marketingu przez Chartered Institute of Marketing. Poza tym znakomity wykładowca z zakresu e-marketingu w Cranfield School of Management, Manchester Metropolitan University oraz University of Derby.

 

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • TBMS Digital Marketing Agency TBMS Digital Marketing Agency

  Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe. Świadczymy usługi związane z...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.