
Ponad 20 tysięcy studentów wskazało swoich wymarzonych pracodawców. Wyniki nie zaskakują, choć biorąc pod uwagę to, że w przyszłości dziennikarze zostaną zastąpieni przez komputery - dziwić może wysoka pozycja TVNu.
Gdzie chcą pracować młodzi Polacy?
Oczywiście w Google'u! Firma z Mountain View od lat jest w czołówkach tego typu rankingów. Za nim plasuje się EY, czyli dawny Ernst & Young, Microsoft, czy TVN.
Źródło: Forbes.pl
Szybki internet? Tylko w reklamach
Niższa niż reklamowana prędkość łączy internetowych to zjawisko powszechne w Europie - wynika z raportu przygotowanego dla Komisji Europejskiej przez firmę analityczną SamKnows.
Źródło: PB.pl
Dziennikarzy też w końcu zastąpią roboty!
Amerykański Forbes i Los Angeles Times już zaczęły korzystać z tekstów generowanych przez komputery.
Źródło: Logo24
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i...
Zobacz profil w katalogu firm »
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe.
Świadczymy usługi związane z...
Zobacz profil w katalogu firm »
Firma MENTAX powstała w 2005 roku. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na...
Zobacz profil w katalogu firm »
Specjalizujemy się w marketingu efektywnościowym. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów tworzymy kampanie,...
Zobacz profil w katalogu firm »
Tworzymy kampanie performance marketingowe nastawione na realizację celów internetowych m.in. w Google, na...
Zobacz profil w katalogu firm »
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie.
Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu,...
Zobacz profil w katalogu firm »