Badania IHS Markit wskazują, że światowa gospodarka w drugim kwartale przewyższyła maksymalny poziom PKB sprzed pandemii.
Jednym z głównych czynników niepowodzenia wdrożeń nowych technologii, projektów, planów związanych z optymalizacją doświadczeń oraz cyfrowych projektów biznesowych jest niewystarczająca uwaga poświęcona aspektowi ludzkiemu.
Wakacje to dobry czas na zaplanowanie wydatków związanych ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym. Rodzice, chcąc rozłożyć i ograniczyć koszty, już latem poszukują atrakcyjnych promocji na wybrane produkty.
Od wybuchu pandemii COVID-19 konsumenci w większym stopniu polegają na aplikacjach i usługach cyfrowych. W badaniu przeanalizowano zachowania w przestrzeni cyfrowej ponad 13 tys. konsumentów z całego świata.
Ulubieńcami dzisiejszych nastolatków są bez wątpienia influencerzy, czyli internetowi twórcy, bijący rekordy popularności na takich serwisach jak YouTube, Instagram czy TikTok.
W Europie udział czasu spędzanego na oglądaniu telewizji na żywo przez internet i treści wideo oferowanej w technologii VOD jest zdominowany przez inteligentne telewizory i dekodery, które zamieniają tradycyjne telewizory na SMART TV.
W efekcie projekt przełoży się na wzrost świadomości w zakresie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.
Aż 76,2% Polaków chciałoby, aby przedsiębiorcy, z których usług lub produktów korzystamy, angażowali się w akcje wspierające lokalne potrzeby.
Przedstawiciele pokolenia Y są, w znakomitej większości entuzjastami smartfonów. Często są one doceniane również jako urządzenia płatnicze.
W pierwszym kwartale br. użytkownicy zrealizowali 153 mln transakcji Blikiem – to blisko dwa razy więcej niż w analogicznym okresie roku 2020.