AllePrezenty.pl to nowy serwis internetowy przygotowany przez Ceneo.pl. Ma on pomóc internautom w lepszym obdarowywaniu przyjaciół.
Porównywarka cen Ceneo.pl uruchomiła nowy serwis podpowiadający użytkownikom, jaki prezent mogą kupić. Użytkownik znaleźć w nim może produkty na różne okazje m.in. takie, jak Urodziny, Imieniny, Gwiazdka czy Dzień Kobiet.
Aby znaleźć najlepsze oferty, należy pokrótce scharakteryzować daną osobę, tzn. podać jej płeć, wiek oraz okazję, na jaką chcemy znaleźć podarunek. PO określeniu tych danych, uzyskujemy zestaw propozycji prezentów pochodzących ze sklepów, które współpracują z Ceneo.
- Powstanie Alleprezenty.pl jest odpowiedzią na zapotrzebowanie i liczne zapytania użytkowników. Chcemy im dać jak najlepsze narzędzia, dzięki którym będą mogli szybko znaleźć to czego szukają – mówi Maciej Ziemczonek Marketing Manager Ceneo.pl – Liczymy, że serwis stanie się równie popularny wśród użytkowników jak samo Ceneo - dodaje.
W serwisie produkty pogrupowane są w zależności od wieku czy okazji. Inny asortyment znajdziemy w kategorii "Parapetówka", inny w "Komunia Święta" czy "Wieczór panieński". Produkty dobierają pracownicy Ceneo, jednak internauci będą mogli ocenić, czy ich zdaniem dany produkt jest dobrym pomysłem na prezent na tę konkretną okazję czy w danej określonej sytuacji. Jeśli mimo wszystko ktoś nie jest w stanie zdecydować, co wybrać, może skorzystać z przygotowanego zestawu przewodników zakupowych, w których można znaleźć porady o kupowaniu prezentów. Dodatkowo AllePrezenty.pl umożliwia stworzenie własnej listy zakupowej. Taką listę będzie można wysłać sobie na podany adres mailowy.
Pomagamy markom odnosić sukces w Internecie.
Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu,...
Zobacz profil w katalogu firm »
Firma MENTAX powstała w 2005 roku. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na...
Zobacz profil w katalogu firm »
Pozycjonujemy się jako alternatywa dla agencji sieciowych, oferując konkurencyjną jakość, niższe koszty i...
Zobacz profil w katalogu firm »
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe - m.in. sklepy, landing page, firmowe.
Świadczymy usługi związane z...
Zobacz profil w katalogu firm »
Jesteśmy pierwszą w Polsce omnichannelową agencją marketingową. Odważne wizje oraz innowacyjne technologie...
Zobacz profil w katalogu firm »
Dlaczego założyłem Space Ads?
Poznaj historię Rafała Chojnackiego, założyciela agencji.
Słabe agencje i ich...
Zobacz profil w katalogu firm »
Jesteśmy agencją butikową.Specjalizujemy się w projektach w Europie i obu Amerykach.
Jesteśmy jedynym...
Zobacz profil w katalogu firm »