Salesforce Essentials 2017. Eksperci doradzą, jak skutecznie rozwinąć firmę

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
 

Jak Coca Cola, czyli trzecia najbardziej wartościowa marka na świecie, poprawiła kontakt z klientem, dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu? W jaki sposób innowacyjne technologie pomagają wspierać wzrost małych i średnich przedsiębiorstw? Oraz jak zbudować profesjonalną mapę podróży klienta, dzięki czemu kontakt z nim będzie prostszy, bardziej bezpośredni i indywidualny? Odpowiedzi na te pytania będzie można uzyskać podczas branżowej konferencji Salesforce Essentials, w której weźmie udział blisko 600 przedstawicieli biznesu. 

Wśród zaproszonych są między innymi: Matt Gorniak Senior Vice President z Salesforce, przedstawiciele firmy informatycznej PerfectGym, tworzącej oprogramowanie dla klubów fitness oraz charytatywnej Fundacji Gajusz, którzy opowiedzą o wykorzystaniu chmury, mobilności, internetu rzeczy i sztucznej inteligencji w komunikacji z klientem. Prof. n. dr hab. Dariusz Szostek, współautor koncepcji e-sądu i autor projektu elektronicznego biura podawczego, omówi najważniejsze kwestie związane z zawieraniem umów cloud. Ponadto swoimi doświadczeniami podzielą się również sponsorzy konferencji: Deloitte Digital, Craftware, Cloudity, Britenet, Finally, PwC oraz Enxoo. 

Agenda konferencji Salesforce Essentials 2017:

Sala główna

08:30 – 09:30 Rejestracja oraz Śniadanie

09:30 – 10:30 Myśl przewodnia: Our Path Together (in English)

Matt Górniak, Senior Vice President of Salesforce opowie wraz z przedstawicielami PerfectGym i Fundacji Gajusz o przyszłości trendu Customer Engagement. Wyjaśni jak innowacyjne firmy osiągają najwyższy poziom sukcesu komunikując się z klientem w zupełnie nowy sposób z wykorzystaniem chmury, mobilności, IoT i sztucznej inteligencji. Zaprezentuje rozwiązanie "Einstein" oraz inne nowe technologie, które całkowicie zmienią sposób pracy w sprzedaży, serwisie, marketingu i IT.

10:30 – 11:00 Przerwa na kawę 

11:00 – 11:45 Bądź gotowy na przyszłość - jak przekroczyć bariery cyfrowe z Deloitte Digital i Salesforce 

11:45 – 12:30 Sales Cloud - Digitalizacja Sprzedaży

12:30 – 13:30 Obiad i networking

13:30 – 14:15 Regulacje prawne w chmurze

Dekalog umów cloud computing i zmiany w zakresie RODO. Prof. n. dr hab. Dariusz Szostek - Wykładowca, radca prawny, członek PAN Katowice, współautor koncepcji e-sądu, autor koncepcji elektronicznego biura podawczego, ekspert sejmowy i autor szeregu publikacji o zagadnieniach prawnych związanych z zawieraniem umów na usługi cloud poprowadzi wykład na temat standardów i najważniejszych kwestii z tym związanych.

14:15 – 15:00 Service Cloud: Przekształcenie Obsługi Klienta - od transakcji do dialogu

Postępujące zmiany technologiczne przyzwyczaiły Klientów do oczekiwania i wymagania więcej w każdej dziedzinie życia oraz przy okazji każdego doświadczenia zakupowego. W świecie, w którym stawiamy Konsumenta w centrum działań firmy, obsługa klienta staje się czynnikiem wyróżniającym, a często decydującym o współpracy. Opowiemy, jak wykorzystać nowoczesne rozwiązania, aby być bliżej Klienta i móc dostarczyć mu prawdziwie osobistych doświadczeń 1:1. Także dlaczego Coca Cola postrzegana jako trzecia najbardziej wartościowa marka na świecie zdecydowała się wspierać swój kontakt z Konsumentem przy użyciu rozwiązań Salesforce.

15:00 – 15:30 Przerwa na kawę

15:30 – 16:15 Salesforce for Marketing: Poprowadź klienta połączonymi kanałami komunikacji zwiększając poziom jego emocji względem twojej marki i budując jego zaangażowanie

Marketing odgrywa kluczową rolę w ustalaniu standardów customer experience wprowadzając mapę podróży klienta różnymi kanałami komunikacji w której każdy z nich czuje się wyjątkowy. Klient wymaga i oczekuje indywidualnego podejścia oraz bezpośredniej i obustronnej relacji, a nie masowego przekazu. W zbudowaniu takiej mapy często przeszkadza mnogość narzędzi, kanałów i ilość czynności jaką należy do tego wykonać. Extradom.pl oraz Pernod Ricard podpowiedzą nam na co zwrócić szczególną uwagę w takim projekcie.

16:15 Podsumowanie, loteria i zakończenie wydarzenia

Pokoje szkoleniowe

11:45 – 12:30 Find, Win, Keep- Grow! Panel poświęcony małym i średnim przedsiębiorstwom

Firmy w początkowej fazie wzrostu zazwyczaj borykają się z wieloma wyzwaniami. W trakcie tej sesji pokażemy jak innowacyjne technologie i nowatorskie podejście do klienta pomagają aktywnie i skutecznie wspierać wzrost małych i średnich przedsiębiorstw. Dowiedz się jak znaleźć, zachęcić do współpracy, zatrzymać klienta i z impetem ruszyć w przyszłość.

12:30 – 13:30 Obiad i networking

13:30 – 14:15 5 sposobów na maksymalizację ROI w Salesforce (Craftware)

14:15 – 15:00 Sesja finałowa

15:00 – 15:30 Przerwa na kawę

16:15 Podsumowanie, loteria i zakończenie konferencji

Konferencja Salesforce Essentials jest organizowana przez znaną amerykańską firmę Salesforce, która jest producentem jednego z wiodących systemów do zarządzania relacjami z klientami (CRM). Wykorzystuje ponadto technologię cloud computing i stoi za oprogramowaniem Einstein, opierającym się na wykorzystaniu sztucznej inteligencji.  

Podczas konferencji, która zostanie zorganizowana 11 maja, uznani międzynarodowi eksperci omówią między innymi wspomniane wyżej zagadnienia oraz rozwiązania Commerce Cloud, Quip i Lightning. Wcześniej to coroczne wydarzenie miało miejsce w Dubaju, Londynie oraz Paryżu. 11 maja po raz trzeci przedstawiciele branży pojawią się w Warszawie, tym razem w Hotelu DoubleTree by Hilton.

Konferencja będzie trwać od 8:30 do 17:00. Wstęp jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie.

 

Konferencję organizuje dla Salesforce Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. – firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze PR-owej i e-marketingowej, w tym w organizacji konferencji i szkoleń. Patronem medialnym konferencji jest portal Interaktywnie.com.

 • Facebook Polub
 • LinkedIn Opublikuj
 • Twitter Udostępnij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
 • NuOrder NuOrder

  Jesteśmy partnerem marek w zakresie kompleksowych działań interaktywnych i kampanii performance. Budujemy...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • grey tree sp. z o.o. grey tree sp. z o.o.

  Istniejemy na rynku reklamowym od 2007 r. Przez ten czas zbudowaliśmy nie tylko naszą markę, ale przede wszystkim...

  Zobacz profil w katalogu firm
 • APLAN MEDIA APLAN MEDIA

  Wiedza pochodzi z doświadczenia, natomiast intuicja z serca. Od ponad 9 lat łączymy wiedzę z intuicją oraz...

  Zobacz profil w katalogu firm
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
Arrow
Loader
Up Down
ostatnie komentarze
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.