Bloguj z nami

Zapraszamy do współtworzenia interaktywnie.com. Chętnie opublikujemy autorskie opinie osób, które mają coś wartościowego do powiedzenia. Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktu z nami.


Zasady blogowania na interaktywnie.com


Chcielibyśmy żeby wizytówką interaktywnie.com był wysoki poziom merytoryczny - nie tylko newsów i artykułów, ale również wpisów na blogach eksperckich. Blogerzy byli od początku naszym wyróżnikiem na tle innych serwisów. Rozwój serwisu skłonił nas jednak do przygotowania kilku zasad, które określą kierunek, w którym chcielibyśmy zmierzać wraz z Wami.

Poniżej prezentujemy wytyczne, które powinny być przestrzegane przez naszych interaktywnych felietonistów:

  • Brak kryptoreklamy firmy, jej produktów czy usług, ale też eventów czy własnego bloga, np. poprzez stwierdzenia „więcej na moim blogu” czy „autor prowadzi bloga pod adresem xxx”. Tego typu wpisy będą usuwane. Informacje na temat prywatnych stron czy blogów możecie umieścić w swoim profilu.
  • Avatar powinien przedstawiać wizerunek blogera, a nie np. logo jego firmy.
  • Treści powinny być oryginalne i nie publikowane nigdzie indziej w internecie. Natomiast nie mamy nic przeciwko umieszczaniu tych samych treści na blogu i w wydawnictwie drukowanym.
  • Bloger to współczesny felietonista. Najciekawsze treści wynikają z własnych doświadczeń czy przemyśleń, najlepiej więc pisać teksty w pierwszej osobie.
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2018 interaktywnie.com. All rights reserved.