Justyna prv
Justyna prv 2010-10-14 20:18:20

eBay

Co myślicie o nim? Kupowaliście coś lub sprzedawali z jego pomocą? Ja kiedyś kupiłam mężowi buty i byłam zadowolona. Nie zauważyłam jednak dużej ilości transakcji na tym portalu. Dlaczego tak jest? Przecież aukcji jest bardzo dużo?

« Poprzednia  2 / 2 
Adam Wolny
11. Adam Wolny 04.11.2010 / 10:15
eBay to potęga światowa i tak już zostanie. To że akurat u nas się nie przyjął to tylko nasza wina. Sami promujemy allegro. Może czasem warto pomyśleć trochę szerzej? Przecież to nic nie kosztuje, a może uda nam się znaleźć dużo lepsze oferty na bardzo wiele rzeczy.
Igor Truty
12. Igor Truty 04.11.2010 / 16:47
ja chciałem kiedyś kupić, ale nie znalazłem tego co chciałem. Z Polski jest tam bardzo niewiele sprzedawców. Kupujących jest jeszcze mniej. Ceny nie są zbyt duże, a prowizje znacznie mniejsze niż w Allegro. Przyzwyczailiśmy się jednak do allegro i tyle.
katarzyna krzak
13. katarzyna krzak 05.11.2010 / 09:39
Patrząc na aukcje na eBay dochodzę coraz częściej do wniosku, że niestety, ale nie ma on w Polsce większej siły przebicia. Czym jest to spowodowane - nie wiem. Może tym, że na tym portalu można znaleźć wszystko oprócz polskich produktów i polskich producentów.
« Poprzednia  2 / 2 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.