2017-09-05 11:23:23

Jak zmiany wprowadzone przez Allegro wpłynęły na sprzedaż?

Zobacz komentowany artykuł

1 / 1 
dawid
1. dawid 05.09.2017 / 18:33
Niech upadają :) czekam aż inne portale może wezmą ich kawałek tortu (takie jak sprzedajemy, http://https://ogryzek.pl czy inne polskie)
Tomek
2. Tomek 06.09.2017 / 13:41
7-10% prowizji to właśnie ich niszczy od tego roku. Nie mogą się nachapać, kieszenie wciąż mają puste, a kieszenie wielkie jak z stąd aż do Izraela...
Alleupadek
3. Alleupadek 06.09.2017 / 14:33
Przez dziesięć lat co miesiąc jako sprzedający wpłacałem im sporą kasę. Po zmianach cen za wystawianie i drastyczną podwyżkę za cenę minimalną , od 1,5 roku nic nie zarabiam. Oni też nie zarabiają na mnie. Chyba zamienili się z końmi na łby.
lec
4. lec 07.09.2017 / 15:52
również sukcesywnie wygaszamy sprzedaż w allegro (wskutek regulacji i opłat gdyż jest coraz trudniej) , od sierpnia rezygnujemy w 100% z ofert promowanych gdyż koszta przewyższaja zysk. Jeśli sprzedaż mocno spadnie to prawdopodobnie po blisko 10 latach pożegamy się na stałe z Alledrogo.
stanislaw
5. stanislaw 07.09.2017 / 20:53
nie tylko , cała strefa tzw.kolekcjonerów i hobbystów też spadła, od kwietnia nie płacę do allegro, wcześniej przynajmniej wyciągali ze mnie po 50zł sprzedaż i wystawianie........ale cóż sami skasowali komentarze ( od sprzedających)a to chyba był taki gwoździk do trumny.........zmiany tylko na gorsze - niezadowolony klient.
anja
6. anja 12.09.2017 / 21:23
Ten biznes sie konczy, podobnie jak pirownywarki. Teraz kazdy praktycxnie moze postaeic dklrp internetowy za nieeielkie pieniadze i napedzac do nirho sprzedaz ze wszad: fejsa, googla, maili, itp. Allegro staje sie niepotrzebne. A google to wladcieie allegro dla klientow
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
6ix
ASPER SOFTWARE HOUSE

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2017 interaktywnie.com. All rights reserved.