2020-09-13 08:50:24

Paczkomaty w budynkach. InPost uruchamia nową wersję popularnych urządzeń

Zobacz komentowany artykuł

1 / 2  Następna »
Gimli
1. Gimli 14.09.2020 / 16:58
i jak tu nie szanować inpostu, jak ciągle wymyślają jakieś ułatwienia dla swoich klientów? bardzo chętnie skorzystałbym z paczkomatu w czasie codziennych zakupów, a już wogóle ideałem byłoby nadanie paczki we własnej klatce. nie raz szybkie nadania uratowały sytuację, ale wyobrażam sobie, że teraz już wogóle będą wybawieniem. de facto korzystałbym z nich pewnie częściej niż ze skrzynki pocztowej w bloku xd przynajmniej miałbym poczucie, że przedmioty w skrytce byłby bezpieczne.
Milena
2. Milena 15.09.2020 / 15:14
InPost daje radę, szczególnie te ich szybkie nadania. Naprawdę łatwo i szybko się wysyła, a do tego w dobrej cenie.
Malwa
3. Malwa 15.09.2020 / 19:25
Bardzo podoba mi się jak Inpost zabiega o klienta. Są zawsze o krok przed konkurencją, a już na pewno o setki kilometrów przed PP. Brawo
Mariola K.
4. Mariola K. 16.09.2020 / 13:58
Ja jestem szalenie podekscytowana! Jeżeli będzie to usługa porównywalnie fajna co Szybkie Nadani to będę z pewnością korzystać, bo bez Szybkich Nadań to już niemal jak bez ręki :D
Asia S.
5. Asia S. 16.09.2020 / 14:00
Niekończący się podziw dla Inpsotu- najpierw zrobili super szybkie nadania, a teraz to! :) Jestem pełna podziwu dla nich- kolejny super pomysł.
Kasia
6. Kasia 16.09.2020 / 14:02
Szybkie Nadania wszystkim polecam i mam nadzieję, że i to będę polecać i będzie równie szybko, profesjonalnie i tanio ;)
Soya
7. Soya 17.09.2020 / 15:38
Wygląda to conajmniej zachęcająco. Fajnie fajnie.
Maja
8. Maja 18.09.2020 / 08:06
No fajnie to wygląda! jak jakaś kapsuła kosmiczna :D
Luigi
9. Luigi 18.09.2020 / 14:11
Gdzie złożyć wniosek, żeby trzasnęli mi taki w bolku? xd
Kanye
10. Kanye 18.09.2020 / 19:01
inpost zamiata na rynku, co cieszy, bo im wiecej klientow tym wieksza infrastruktura. nadaje duzo paczek w ramach dodatkowej dzialalnosci, wiec nie wyobrazam sobie zeby czekac na kuriera czy w kolejce na poczcie. nie ukrywam ze paczkomat tuz przy bloku bylby sporym ulatwieniem
 1 / 2  Następna »
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.