henryk szatkowski
henryk szatkowski 2014-05-29 22:10:48

SumUp już w Polsce

Hubert Rączkowski (Glaubicz Garwolińska Consultants) informuje w dzisiejszym komunikacie prasowym o wejściu polski rynek firmy SumUp, oferującej usługi z zakresu mobilnej akceptacji kart płatniczych. W dniu dzisiejszym SumUp ogłosiła również wprowadzenie pierwszego w Europie własnego terminala Chip&PIN, opartego o technologię mikroprocesorową i autoryzację transakcji kodem PIN.

Polska wraz ze Szwajcarią są pierwszymi krajami, w których dostępne jest urządzenie PIN+
w wersji beta. Usługa SumUp jest dostępna w modelu Pay-as-you-go, czyli bez abonamentu
i długich umów, z najniższą opłatą wśród dostawców mPOS w Polsce - 2,25% od transakcji. Terminal PIN+ będzie można kupić za 295 zł brutto. Oficjalnymi partnerami SumUp w Polsce są InPost Finanse oraz Idea Bank.
SumUp zbudował jedyną na świecie platformę stworzoną przez dostawcę mPOS, która pokrywa cały proces przetwarzania płatności: własny terminal Chip&PIN, mobilną aplikację na smartfony i tablety z systemami iOS i Android, platformą płatniczą zgodną z międzynarodowym standardem EMV oraz system operacyjny wykrywający nadużycia. Po Polsce i Szwajcarii w kolejnych tygodniach PIN+ trafi do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch a następnie Hiszpanii. Stworzenie własnego mobilnego terminala płatniczego jest odpowiedzią na brak satysfakcjonujących urządzeń na rynku, które by odpowiadały wymogom bezpieczeństwa oraz funkcjonalności dla małych i średnich przedsiębiorców.
PIN+ jako jedyny na rynku, oferuje możliwość łączenia się poprzez kabel audio jack lub Bluetooth Low Energy, co zwiększa niezawodność transakcji. PIN+ jest ładowany za pomocą wymienialnych baterii, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą być jeszcze bardziej mobilni i obsługiwać płatności w każdym czasie i miejscu. PIN+ oferuje możliwość akceptacji wszystkich najpopularniejszych kart debetowych i kredytowych w tym Visa, VPAY, MasterCard i Maestro. Transakcje są autoryzowane kodem PIN, a potwierdzenie zakupu dostarczane jest klientom przez SMS albo e-mail.
Terminal PIN+ posiada certyfikat MasterCard mPOS Program i jako pierwszy terminal w całości stworzony przez dostawcę usług mPOS, jest rekomendowany przez MasterCard.
W Polsce partnerami strategicznymi SumUp są InPost Finanse Sp. z o.o. i Idea Bank S.A. InPost Finanse będzie oferował usługę SumUp w szczególności obecnym klientom korporacyjnym poszukującym rozwiązania mobilnej akceptacji kart płatniczych. Idea Bank będzie kierować usługę SumUp do głównej grupy docelowej SumUp, czyli małych i średnich przedsiębiorstw. Bank będzie informował o możliwościach korzystania z najnowszego rozwiązania za pośrednictwem m.in. swojej strony internetowej czy kampanii social media.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.