Marta Szatkowska
Marta Szatkowska 2015-03-12 13:34:33

Co zrobić kiedy nasz sklep nie sprzedaje?

Sklepów internetowych jest masę, konkurencja ogromna i czasem mimo szczerych chęci utargu brak. Tak się zastanawiałam jakie kroki powinniśmy podjąć kiedy nasz sklep nie chce generować zysków. Szukając porad natknęłam się na bardzo fajny artykuł - dlaczego mój sklep nie sprzedaje http://inwestycje.pl/ecommerce/Dlaczego-moj-sklep-nie-sprzedaje;241227;0.html, warto przeczytać i skorzystać z porad nawet jeśli nie idzie nam najgorzej, możemy znacznie podnieść obroty w naszym sklepie. Oczywiście musimy mimo wszystko dalej pamiętać o takich rzeczach jak reklama czy pozycjonowanie sklepu bo bez tego nie ma szans się wybić, jednak warto zapamiętać, że utrzymanie klienta jest dużo tańszym sposobem niż pozyskanie nowego :)

1 / 1 
Ala Kowalska
1. Ala Kowalska 12.03.2015 / 13:50
U nas w firmie też był problem ze sprzedażą... Nawet wystawianie się w serwisach aukcyjnych niewiele dało. Zaprojektowaliśmy mobilną wersję naszego sklepu na http://www.webspread.pl i okazało się, że chodziło o to, aby sklep był dostępny też na urządzeniach mobilnych.
Marta Szatkowska
2. Marta Szatkowska 20.03.2015 / 13:30
Mobilna wersja na pewno dużo dała, szczególnie, że teraz coraz więcej osób robi zakupy przez telefon czy tableta, za niedługo strony w wersji rwd będą koniecznością. Kontynuując temat kiepskiej sprzedaży w sklepie chciałam dorzucić jeszcze do mojej wcześniejszej wypowiedzi problem, na który się natknęłam czyli opuszczanie koszyka. Klienci wchodzą dodają produkty i nagle rezygnują z zakupów, zastanawiałam się czemu tak się dzieje i jak to zmienić i wyczytałam kilka porad tutaj http://evigo.pl/11525-positive-power-jak-uniknac-problemu-porzuconych-koszykow-w-e-sklepie okazało się, że niewielkie zmiany mogą całkiem fajnie poprawić naszą sprzedaż.
Lidia Lipińska
3. Lidia Lipińska 20.03.2015 / 13:52
Ciekawy temat, nie zastanawiałam się nigdy nad takimi problemami w sklepie internetowym, obydwa artykuł - dlaczego sklep nie sprzedaje i jak uniknąć problemu porzuconych koszyków bardzo mnie zainteresowały, z chęcią zagłębię ten temat, czekam na więcej informacji, a jak sama coś znajdę to też podeślę.
niki 777
4. niki 777 23.03.2015 / 12:36
Chcę ruszyć ze sklepem internetowym, ale zastanawiam się jak rozwiązać sprawę płatności. Myślicie, że płatności z urządzeń mobilnych są konieczne, aby funkcjonował?
Marta Szatkowska
5. Marta Szatkowska 24.03.2015 / 09:12
Zdecydowanie opcja płatności z urządzeń mobilnych powinna się pojawić w sklepie. Telefony służą teraz za podręczne laptopy i wiele osób na szybko robi zakupy z urządzeń mobilnych, jeżeli użytkownik nie będzie miał możliwości zapłaty znajdzie inny sklep.
Mariusz Wiśniewski
6. Mariusz Wiśniewski 24.03.2015 / 14:17
Mam sklep internetowy z ciuchami dla dzieci i wprowadziłem opcję płatności mobilnych.Zdecydowanie przyciąga to klientów i dzięki temu mój sklep stał się bardziej konkurencyjny.
Monika Łuczak
7. Monika Łuczak 28.04.2015 / 14:57
płatności mobilne to podstawa! Zresztą teraz i strony internetowe powinny mieć wersję mobilną - Google już tego wymaga, więc nawet się nie zastanawiaj. Sprawdź ofertę Dotpay.
Cezary Bibczuk
8. Cezary Bibczuk 21.05.2015 / 09:28
Rzeczywiście wprowadzenie płatności mobilnych wyróżni cię spośród konkurencji. Teraz jest właśnie na to najodpowiedniejszy moment. Dosłownie za chwilę już wszyscy będą o tym mówić i mobile stanie się standardem.
Arkadiusz Kurzak
9. Arkadiusz Kurzak 07.03.2018 / 13:10
Myślę, że jeżeli wyniki nie są zadowalające warto pomyśleć o nowych rozwiązaniach, które dają możliwośc budowania przewagi nad konkurencją. U mnie również zdarzył się kryzys, ale szybko zareagowaliśmy. Wprowadziliśmy nowe narzędzia, m.in.: wtyczkę WooCommerce PlaySMS, która daje możliwośc budowania relacji klientami poprzez automatycznie wysyłane wiadomości smsowe.
Alicja Sza
10. Alicja Sza 02.07.2019 / 12:28
Płatności mobilne to dzisiaj podstawa. Bez tego ani rusz...
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.