Paskudny Joe
Paskudny Joe 2016-01-16 06:34:27

na czym postawić sklep internetowy?

Mam swój sklep internetowy lecz niedługo planuję generalny remont, bo już od 5 lat nic nie zmienialem i czas najwyższy na zmiany. Może poradzicie i doradzicie komuś kto nie nadążał do tej pory za nowinkami technologicznymi?

 1 / 2  Następna »
Martyna Chapsburg
1. Martyna Chapsburg 23.01.2016 / 14:12
Przede wszystkim to zmień swój status na "podążający za nowinkami". przede wszystkim po pięciu latach warto zmienić oprogramowanie sklepu bo jestem przekonana, że ówczesne najlepsze nie wiem jak rozwinięte jest gorsze niż powstałe w tym czasie za pomocą wizjonerów. A poza tym na pewno sposoby promocji - facebook, jednoczesne wrzucanie ofert na allegro i tam kilka udogodnień wrzuconych.
Paskudny Joe
2. Paskudny Joe 25.01.2016 / 02:54
Wydaje mi się, że z całkowitą zmianą łączy się zbyt dużo problematycznych punktów i gra nie jest warta świeczki, bo wystarczy, że popsuje to kilka zamówień i stracę stałych klientów na których opiera się własciwie moja sprzedaż i będę mieć więcej problemów niż pożytku. Nie wiem czy się w to ładować szczerze mówiąc. Zwłaszcza, że wraz z oprogramowaniem mam też jedną dodatkową usługę powiązaną. I teraz to już duży problem, żeby rozdzielić z obecnym.
Martyna Chapsburg
3. Martyna Chapsburg 25.01.2016 / 07:48
oj, chyba naprawdę dawno w tym siedziałeś. ja rok temu zmieniałam oprogramowanie i asystenta sprzedaży czyli właśnie podstawe. po kolei było tak, że miałam to z firmy x a od http://esprzedaz.com miałam panele aukcyjne i galerie zdjęć. w końcu uznałam, że oni mają nie dość że tańszą ofertę to lepszą więc trzeba będzie jakoś zmienić i przerzucić do nich to wszystko. doradzili kolejność, zaadaptowali starą zawartość, nie wiem czy wszystko zajęło im to więcej niż tydzień bez żadnego uszczerbku dla sprzedaży, wysyłek ani nic takiego.
Jędrzej Woś
4. Jędrzej Woś 26.01.2016 / 15:09
Najpierw powinienes powiedzieć jak wygląda obecnie Twój sklep, na czym jest postawiony, itd. bo trudno coś doradzić, jeśli nie ma my takich informacji. Ze swojej strony na pewno polecam platformy, czyli gotowe rozwiązania, proste w obsłudze z integrowanymi płatnościami internetowymi.
Justyna Nowak
5. Justyna Nowak 16.02.2016 / 10:27
Tak jak wspomniała Martyna o promocji- facebook . To teraz idealna promocja , zakładasz profil swojego sklepu internetowego i zapraszasz znajomych, poprzez pisanie ciekawych postów dowiedzą się o nim znajomi znajomych itd :) w ten sposób zyskasz wielu nowych klientów.
Andrzej Jerzyna
6. Andrzej Jerzyna 16.06.2016 / 09:45
Postawienie sklepu zleciłbym jakiejś firmie np. http://www.idea07.pl/ a promocja tradycyjnie: ad words, pozycjonowanie, facebook.
Anna Kowalska
7. Anna Kowalska 02.12.2016 / 11:21
U nas jest na preście, ale nie jestem zadowolona. Często się wiesza, problemy z aktualizacją. Nie wiem czy następnym razem bym wybrała preste..
Jacek M.
8. Jacek M. 27.01.2017 / 14:54
Ja bym postawił na jakimś systemie SaaS. Nie trzeba się tedy martwić o aktualizacja, modyfikacje itd. można skupić sie na handlu.
Małgosia Jankowska
9. Małgosia Jankowska 23.02.2018 / 15:04
Myślę, że warto wspomóc się wiedzą w internecie, która jest zawarta w tego typu artykułach http://https://www.idosell.com/pl/shop/why-iai/jak-zalozyc-sklep-internetowy/ których jest na prawdę masa. Taka wiedza na pewno zobrazuje nam czym jest biznes internetowy i sam sklep. I na pewno wspomoże w dalszym rozwoju.
Arkadiusz Kurzak
10. Arkadiusz Kurzak 07.03.2018 / 13:40
Co do prowadzenia sklepu internetowego to polecam wtyczki, ktróre często zwiększają jakość usług i klienci to doceniają. Ja używam stosunkowo nowej - http://https://www.youtube.com/channel/UCWy0NWeCMuEwYZPYknflUtQ?view_as=subscriber wtyczka generuje wiadomości smsowe, np z informacją o zmianie statusu zamówienia. Łatwy sposób na zbudowanie relacji z klientem.
 1 / 2  Następna »
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.