henryk szatkowski
henryk szatkowski 2014-01-28 21:06:01

Warsztaty “Szkoły e-Commerce Polska”

Już w czerwcu wejdzie w życie nowa dyrektywa unijna, która zharmonizuje przepisy prawa na terenie całej Unii Europejskiej- pisze w dzisiejszym komunikacie prasowym Magdalena Micińska- Specjalista ds. PR e-Commerce Polska i zaprasza na lutową edycję Warsztatów zaadresowanych do sklepów internetowych, których program powstał w oparciu o case studies.

Po raz kolejny poprowadzą je eksperci branży e-commerce – członkowie oraz partnerzy Izby Gospodarki Elektronicznej. Szkolenie prawne poprowadzą mecenas Marta Mikołajczyk oraz mecenas Olgierd Porębski z kancelarii Czarnik, Porębski i Wspólnicy. W ramach warsztatów dowiedzieć się będzie można jak przygotować e-biznes na zmiany w prawie dotyczącym handlu w sieci, które konsumentów oznaczają ułatwienie zakupów w sieci, ale nowe obowiązki dla właścicieli e-sklepów.

Prelegenci zaczną od wprowadzenia do problematyki praw konsumenta w transakcjach handlowych. Wyjaśnią jak zdefiniowano konsumenta w Kodeksie cywilnym. Kolejnym poruszonym zagadnieniem będzie wykorzystanie komunikacji elektronicznej dla realizacji obowiązków wynikających z transakcji dokonywanych z udziałem konsumentów oraz nowe obowiązki informacyjne obciążające przedsiębiorców. Zostaną również omówione nowe regulacje związane z odstępowaniem przez konsumentów od umów zawartych na odległość oraz nowa definicja wady.

Blok dotyczący nowej dyrektywy konsumenckiej odbędzie się trzykrotnie (21.02.2014 , 14.03.2014 , 8.03.2014), za każdym razem w piątek w godzinach 10:00- 14:00. W każdym bloku udział weźmie 15 osób, dzięki czemu będzie można na bieżąco rozwiązywać problemy czy odpowiadać na pytania.

Szczegółowe informacje oraz formularz zrejetracyjny na : http://www.ecommercepolska.pl/

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.