henryk szatkowski
henryk szatkowski 2014-04-22 20:53:12

Zakupy z NEO24.pl jeszcze bliżej

W ramach programu „Stacja z paczką”, zakupy zamówione w NEO24.pl można odebrać także w 650 stacjach paliwowych ORLEN na terenie całego kraju- informuje w dzisiejszym (22.04) komunikacie prasowym Kornelia Hećman (PR Executive).

Dla e-sklepu to kolejny krok w ramach strategii maksymalnego zwiększenia dostępności dostawy (na stacjach przesyłki będzie można odebrać przez 365 dni w roku, 24/ 7) oraz walki o nowe segmenty handlu: lokalne rynki oraz weekendowe zakupy. Na wybraną przez siebie stację ORLEN internauci będą mogli zamówić produkty aż do 25 kg wagi. Co bardzo ważne – dostawa będzie darmowa.
Towary będą docierały na stacje paliw w maksymalnie 48 godzin od momentu nadania
– a więc w takim czasie, jak przesyłki kurierskie. Usługa ta dostępna jest we wszystkich dostępnych formach płatności (w tym gotówką przy odbiorze). Robiąc zakupy w NEO24.pl, Klienci będą mieli możliwość wyboru konkretnego punktu, w którym chcą swoją przesyłkę odebrać. Przesyłki będą z centralnych magazynów firmy trafiać do centrów logistycznych, skąd codziennie rozwiezione zostaną na stacje. W momencie, gdy paczka trafi na stację ORLEN, użytkownik zostanie o tym powiadomiony SMS-em.
Do punktów na stacjach zamówić można bardzo szeroką gamę produktów z ponad 40-tysięcznego portfolio NEO24.pl – mechanizm obejmie produkty ważące do 25 kg, w cenie do 5000 zł. „Na podstawie trendów w zamówieniach, wytypowaliśmy wachlarz kategorii, które najlepiej pasują do takiej formy dostawy. Raczej nie będzie to duże AGD i RTV, jak pralki, lodówki czy potężne telewizory, które zawsze będą zamawiane raczej w opcji przesyłki kurierskiej z wniesieniem, a często i montażem.Jednak mniejsze sprzęty kuchenne, elektronika i IT, a także wiele produktów z naszych nowych kategorii, jak perfumy, zabawki czy zoo, idealnie nadaje się właśnie do takiej formy odbioru. Dodatkowo – na stacjach odebrać będzie można także większe sprzęty, jak odkurzacz, mikrofalówka, duże zabawki czy sprzęty ogrodowe” – komentuje Mateusz Gołda, Dyrektor ds. Procesów Biznesowych w NEO24.pl.


 1 / 1 
asfd asfd
1. asfd asfd 18.09.2014 / 13:11
Bardzo szybka realizacja zamówienia,przesyłka zgodna z zamówieniem.Polecam wszystkim,a będą wracać do zakupów w tym sklepie podobnie jak ja
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.