2021-02-26 09:40:35

Agencje marketingowe w Polsce 2021 - ranking i raport o interaktywności i digital marketingu

Zobacz komentowany artykuł

1 / 1 
elizzkaaaa
1. elizzkaaaa 26.02.2021 / 16:43
Kochani. Bardzo wam dziękuję. Świetna robota. Właściwie to robota wykonana za mnie, bo właśnie moja menadżerka kazała mi zrobić takie zestawienie, bo się szuykujemy do przetargu, a tu cała robota została zrobiona za mnie, więc mogę iść sobie spokojnie do domu, bo przecież piątek, piąteczek, piątunio. A na poniedziałek ma gotowca, Kochwam was - http://Interaktywnie.com
tuuoowerty
2. tuuoowerty 27.02.2021 / 09:39
Dziękuję za ranking agencji reklamowych, bo bardzo się przydał. Kiedy będziecie robić rankingi innych agencji zajmujących się innymi segmentami marketingu? Bardzo by się to przydało nam wezystkim, którzy działają w promocji digitalowej?
Ankazmarketingu
3. Ankazmarketingu 01.03.2021 / 12:58
Dzięki za ranking agencji marketingowych. Ale znalezienie dobrej agencji reklamowej graniczy z cudem. Trzeba się nieźle napracować. Choć Wasz ranking-zestawienie bardzo pomaga. Tak czy siak, biorę i sobie organizuję robotę dalej. Teraz czas na briefowanie. :)
Merek
4. Merek 02.03.2021 / 10:59
Super robota. Dzięki za zestawienie i ranking agencji. Mam gotowca. A kiedy ranking agencji SEO/SEM zamierzacie przygotować? Widzę, że są opisane kompetencje, ale może warto przygotować osobne zestawienie?
allegrowka
5. allegrowka 02.03.2021 / 12:37
ranking agencji marketingowych, rankingiem promocyjnym, a ktora agencje wy polcecacie z wlasnego doswiadczenia - potrzebuje kogos kto pomoże mojej firmie wesprzeć sprzedaż m.in. na allegro. Podeślijcie swoje typy
alllle
6. alllle 04.03.2021 / 17:33
ale extra ranking agencji marketingowych. dobra robota. kradne :)
jak zwykle brawa
7. jak zwykle brawa 09.03.2021 / 08:31
Droga redakcjo Interaktywnie. Jak zwykle fantastyczna robota. Dziękuję za wasz ranking agencji marketingowych - będziemy korzystać w naszej firmie. Pozdrawiamy całą ekipę.
ranking agencji marketingowych
8. ranking agencji marketingowych 10.03.2021 / 15:57
Oczywiście biorę cały raporcik i ranking. Przyda się baaaaardzo. Szukałem właśnie zestawienia agencji marketingowych.
raport agencji reklamowych
9. raport agencji reklamowych 16.04.2021 / 11:28
super raporcik, dzięki, bierzemy i czytamy
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.