2020-09-29 09:35:13

Agencje social media - ebook z raportem AD 2020

Zobacz komentowany artykuł

1 / 1 
Kom
1. Kom 12.11.2020 / 10:34
ciekawy raport. zainteresowały mnie dane na temat użytkowników social mediów, widać pewne zmiany i pewne oczywistości powoli odchodzą do lamusa. fajne zestawienie zrobiliście
Paweł
2. Paweł 17.11.2020 / 10:24
dobra reklama to taka, w której nie płaci się na wyświetlenie reklamy, ale za jej efekt - zgadzam się całkowicie! I przemawia do mnie podany przez was przykład instytucji finansowych w Polsce, bo temat generowania leadów to chyba nadal temat bardzo przyszłościowy. Dzięki za zebranie fajnych danych
Ol2
3. Ol2 17.11.2020 / 13:04
covid a cyfrowa dostępność... temat rzeka. Bo z jednej strony wiadomo, że trzeba sprzedawać przez internet, ale z drugiej rośnie konkurencja. Wiaodomo, że trzeba dać się znaleźć i dać się skontaktować, ale to wydatki na nowych pracowników albo boty... Tym bardziej z ciekawością przeczytała case study RImmel
KIda
4. KIda 20.11.2020 / 13:26
Jak wybrać najlepsze medium społecznościowe do promocji firmy lub usługi? - zaskoczyliście mnie! Byłam przekonana, że tu za bardzo nie ma co filozofować, bo gigant jest jeden, a tymczasem okazuje się, że to wcale nie jest taka oczywista oczywistość ;-) czytałam z dużym zaciekawieniem
Elżbieta
5. Elżbieta 25.11.2020 / 12:21
dzięki za fragment o sytuacjach kryzysowych w social media. Podstawa to nie panikować, a wasze wskazówki zdecydowanie w tym pomagają. Skorzystałam z kilku podpowiedzi działań wyprzedzających i jedno rozwiązanie już nawet wdrożyłam w konkretnym przypadku. Fajnie dobraliście też przykłady - różne branże, różne kryzysy. Przemawia do wyobraźni :)
Danna
6. Danna 26.11.2020 / 14:51
Tylko w czwartym kwartale 2019 roku przychody Facebooka osiągnęły poziom 21,082 mld dolarów, co daje wynik na jednego użytkownika na poziomie 7,26 dolara. - za to lubię wasze raporty. Nie tylko suche liczby, ale liczby przedstawione w sposób naprawdę przemawiający do wyobraźni. Nie cierpię tabelek i wykresów, które nie są przedstawione w kontekście albo na tle. Po co to komu taka pusta buchalteria
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.