2019-08-15 21:36:34

Jak wybrać agencję SEO, SEM [PORADNIK I RANKING]

Zobacz komentowany artykuł

 1 / 1 
Janusz Kamiński
1. Janusz Kamiński 19.08.2019 / 09:18
Świetny poradnik. :)
Szymon Owedyk JakSieRozwijac.pl
2. Szymon Owedyk JakSieRozwijac.pl 20.08.2019 / 23:12
Super wskazówki, które i ja staram się uwzględniać :)
Tomek
3. Tomek 21.08.2019 / 10:55
Zawsze trudno ocenić jakość działania nowej firmy, z którą podejmuje się współpracę. Na pewno trzeba mierzyć efekty działań zarówno w zakresie SEO jak i SEM. Tylko na tej podstawie można dowiedzieć się czy wybór był dobry. Teraz jest to o tyle prostsze, że również firmy bez sklepu internetowego, bazujące na kontakcie telefonicznym od potencjalnego klienta mogą łatwo tj. calltrackerem zmierzyć skuteczność działań i kampanii w pozyskiwaniu realnych połączeń telefonicznych od potencjalnych klientów. Zawsze warto wydać 30 złotych, aby dowiedzieć się czy ktokolwiek zadzwoni z kliknięć w firmową reklamę, czy pozyskanego większym lub mniejszym kosztem ruchu organicznego. W ten sposób można zmierzyć również ROI i pokazać prezesowi, że konkretna reklama, na którą nie chciał wydawać pieniędzy przynosi zyski. Takie podejście otwiera szereg nowych możliwości. Budowanie strategii zorientowanych na zwiększanie konwersji sprzedażowych, a nie tylko liczby kliknięć. Testowanie nowych działań i reklam pod kątem ich skuteczności. Optymalizację budżetu marketingowego. Pracę nad poprawianiem działań nieskutecznych.
https://netpoint.systems
4. https://netpoint.systems 28.08.2019 / 14:56
Do 2013 roku praktycznie wszystkie agencje pracowały w modelu płatności za wyniki i rozliczanie za pozycje poszczególnych słów kluczowych, dziś zdecydowana wiekszosc oferuje abonamenty bez jakichkolwiek gwarancji ani po stronie ruchu ani po stronie pozycji słów kluczowych w rankingu ....
ankiiiis
5. ankiiiis 19.12.2019 / 00:08
i to tez zajefajne opracowanie. moze nie tylko o agencjach seo bedziecie pisac, a kiedy cos o agencjach reklamowych, albo ecommercowych? sem tez by sie przydalo.
seo a wynagrodzenie agenxji
6. seo a wynagrodzenie agenxji 04.03.2020 / 00:17
no właśnie nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek dzisiaj brał pieniądze uzależnione od efektów w postaci konkretnej pozycji. po pierwsze obiektywnie jest to nie do zmierzenia, po drugie, seo trzeba łączyc z google adaami inaczej nie ma rady
luk
7. luk 01.04.2020 / 22:18
I ten artykuł o agencjach seo też jest super, a ranking i raport o agencjach robią robotę. Dzięki redakcji, także za to, że tak łatwo ten dokument znaleźć przez Google!!!
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.