2011-07-12 15:28:08

Najwięksi gracze na Allegro. Zobacz ile zarabiają

Zobacz komentowany artykuł

 1 / 1 
głupota
1. głupota 13.07.2011 / 07:02
Co w tym niesamowitego to że ktoś sprzedał komputerów za 18 milionów wcale nie oznacza że zarobił przynajmniej jeden milion. Przecież towar też trzeba zakupić, opłacić podatki, pracowników itp itd....
Nikt mi nie wmówi że człowiek który sprzedaje ponad 11 tysięcy przedmiotów nie ma zarejestrowanej działalności gospodarczej, a osoba która sprzedała gospodarstwo za 6 milionów nie opłaciła podatków.
VS
2. VS 13.07.2011 / 09:50
Dokładnie. Oni nie liczą kosztów wystawienia (każda aukcja to min 10gr do 50zł wystawienie a od tego procent dla allegro 6-8%), zakupu towarow ipt
zarobki to pewnie max z polowa z tego . Wiem, bo sama sprzedaję. A ci co o tym nie wiedza, czytają takie rankingi i plują sobie w brodę, że oni na allegro TYYLEE zarabiają :)
piotr
3. piotr 13.07.2011 / 10:02
Alledrogo i podobne serwisy to wbrew temu co piszą, szabrownicy danych, google nie gromadzi takich danych jak oni, a allegro też jest wiele winne ze nie dba o dane klientów. Prosze zobaczyc jak działa ebay, prosze dać przeanalizować kod strony internetowej programiście stron czy specowi od pozycjonowania. Ebay wpisuje w kodzie strony znaczniki, aby automaty zbierajace dane typu google, nie indeksowało wielu stron, allegro nie wprowadza takich znacznikow. Po komentarzach można dojść co kto kupił, można określić stan majątkowy, np. jakiego rodzaju akcesoria samochodowe kupuje mozna okreslić markę, jakiego rodzaju foto akcesoria kupuje, mozna okreslic na jaki sprzet foto go stać, akcesoria erotyczne w historii albo dewocjonalia, czy typ ksiazek z kolei pozwolą określić rodzaj osobowości i mentalność!. Kupowanie na allegro w obecnej postaci to prawie ekshibicjonizm. Kupujący nie są tego świadomi jaką wiedzą dysponują takie alledrogo. Nie rozumiem czemu do wielu danych serwis Allegro nie wymaga logowania. Komentarze fajnie ze sa dostepne, ale powinny być dostepne wyłącznie po zalogowaniu, aby wykluczyć mozliwosc nazywania sie legalnymi takich szabrowników danych jak alledrogo. Ciekawe kiedy w końcu dziennikarze dobiorą się do tyłka serwisowi allegro aby lepiej dbał o interesy kupujących, lepiej dbając ich historię zakupów.
jesz
4. jesz 13.07.2011 / 10:04
czizas ludzie, ale wy jesteście......... :) przecież tutaj nikt nie piszę o zysku tylko o przychodach a to podstawowa różnica. w przypadku elektroniki i komputerów niech taki zysk netto będzie wynosił 10% z 18M czyli 1,8M to waszym zdaniem jest mało?? zwłaszcza na sklep internetowy który większość przychodów generuje za pośrednictwem nie swojej platformy, think dumb ass
Dominik Sipowicz
5. Dominik Sipowicz 13.07.2011 / 21:54
@max: zostaly
piotr
6. piotr 14.07.2011 / 22:13
max:
Nie ma znaczenia czy z api czy nie. Jak zrobić metodą przeglądarkową: Listujesz przedmioty z kategorii, dla każdego wyciagasz sprzedawców, patrzysz na komentarze sprzedawcy, w komentarzach masz pełną nazwę użytkowników. Wystarczy to ładnie zagregować i masz takie dane że głowa mała. Ludzie na stronie "o mnie" umieszczają dane typu adres, numer konta, telefon itp. Takie strony o mnie tez są publiczne. Żeby chociaż allegro ustawiało na stronach zwykły stary tag robots follow na false, albo plik robots, to już gromadzenie takich danych było by nielegalne. Google nie keszuje wszystkich stron i nie indeksuje, zależnie czy tag strona ma ustawiony czy nie.
amo
7. amo 07.08.2011 / 12:59
wyszukałem usera Stefan167 - ma 4 (słownie: cztery) opinie ;) ktoś tu sie ciut mija z prawdą ;)
kudzar
8. kudzar 30.05.2016 / 07:18
KEEP2SHARE 24 H + BEZ LIMITU +AUTOMAT+ W 5 MINUT
dotyczy sprzedawcy maniek66677;
przypadek jawnego i powtarzającego się oszustwa ze strony tego sprzedawcy; konto kupiłem a nawet dwa bo pierwsze ktoś mi podbierał dane, z drugim było to samo - maniek się nie odzywał więc dostał negatywa odwdzięczył się tak samo... sprawa pewnie trafi na allegro z wnioskiem o zablokowanie konta tego oszusta
Robsi
9. Robsi 15.09.2017 / 15:29
Przychód to nie obrót brutto wskazany w rankingu :). A allegro monitorowane jest przez wiele służb i później są niezapowiedziane kontrole ciągnące się latami :)
Marek
10. Marek 27.03.2021 / 00:50
To jest faza, ze 24 letni chlopak Friz zarabia więcej niż najwięksi sprzedawcy na allegro dzięki filmom na yotubue
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2021 interaktywnie.com. All rights reserved.