2008-04-19 00:00:00

Onet zmienia stronę główną

Zobacz komentowany artykuł

1 / 1 
Dawid Szczepaniak
1. Dawid Szczepaniak 19.04.2008 / 09:40
Kolory rzeczywiście straszne :) I widać inspiracje google - to na wielki plus oczywiście.
Maciek Szandar
2. Maciek Szandar 19.04.2008 / 12:15
a fe, jaki brzydki onet... nie bede korzystal z takiego onetu
Leszek
3. Leszek 19.04.2008 / 14:43
I onet piękny jak Iwona, dobrze żem przed obiadem
Łukasz Plutecki
4. Łukasz Plutecki 19.04.2008 / 17:40
Zastanawia mnie sens umieszczania zegarka lub kalendarza - na szczęście da się to zwinąć...

Prawy łam - wiadomości, gospodarka, mało się wyróżnia, ale stali użytkownicy się przyzwyczają...

Pod operą 9.5 nie widać obrazków, więc wracam na gazete ;)
Krzysztof Adamus
5. Krzysztof Adamus 19.04.2008 / 20:23
Zastanawia mnie sens umieszczania zegarka lub kalendarza - na szczęście da się to zwinąć...
To pewnie tylko taki przykładowy widget. Z pewnością powstaną kolejne.

Mnie się podoba.

PS. Zobaczyć Onet bez banerów. Bezcenne :)
Grzegorz Berezowski
6. Grzegorz Berezowski 20.04.2008 / 13:59
strasznie majtkowy ten niebieski. chyba lepiej byłoby użyć mniej jaskrawe kolory jeśli chcą, żeby człowiek wytrzymał tam dłużej niż 5 s. w takich sytuacjach przypomina mi się mój trener strzelania, który, gdy ktoś zbyt długo patrzył w celownik i przez to tracił ostrość widzenia mawiał "popatrz w dal na kulochwyt zielony..."
Marcin Siekierski
7. Marcin Siekierski 20.04.2008 / 17:57

PS. Zobaczyć Onet bez banerów. Bezcenne :)

W tej kwestii to chyba Adblock... i nie ma problemu ?? :-)

Maciej Gałecki
8. Maciej Gałecki 20.04.2008 / 19:11
Normanos na swoim blogu normanos 2.0 skupia się przede wszystkim na zmianie silnika wyszukiwarki na Google. Wskazuje on, że prawdziwe, a nie sponsorowane, wyniki wyszukiwania w nowej odsłonie portalu znajdują się bardzo nisko - użytkownik na samej górze trafi na reklamę, potem zajawki treści z sekcji z wiadomościami, encyklopedii oraz katalogu Onetu, poniżej znajdują się linki sponsorowane Onetu, pod nimi linki sponsorowane Google i dopiero właściwe wyniki wyszukiwania. Pozycjonerzy nie będą zapewne zadowoleni z takiego rozwiązania.

Pytania do samej wyszukiwarki i zastosowanych rozwiązań można by mnożyć - np.:

- jak wiele reklam będzie miał okazję zobaczyć internauta, wykonujący zapytanie (onetboksy + linki sponsorowane google, a co z reklamami banerowymi?)
- co, gdy realizujemy kampanię przez onet i google jednocześnie - czy internauta zobaczy podwójną reklamę (co w Google jest niemożliwe)?
- no i na koniec - chwilowo zapytanie w onecie pokazuje duzo mniej wynikow niz analogiczne w google. Ewidentna zmiana ilosciowa... czy wplynie na jakosc?

Tak czy owak - jest to dosyc istotna informacja dla polskiego rynku SEO/SEM...
Mark
9. Mark 23.04.2008 / 06:56
Myszle ze za miesiac pod uruchomienia i tak sie przyzwyczaja ludzie, ale kolory niedobre sa tu razem jaskrawie
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.