2018-04-24 14:54:08

Raport Interaktywnie.com: RODO w marketingu i nie tylko 2018

Zobacz komentowany artykuł

1 / 1 
Alina
1. Alina 18.05.2018 / 18:04
Fantastyczne opracowanie. Mnóstw merytorycznej wiedzy. Bardzo dobry materiał do polecenia. Warto ściągnąć. Czegoś takiego brakowało ewidentnie. Super pierwszy rozdział, który pokazuje w punktach, co dokładnie zmienia RODO. Więcej takich. Gratulacje http://Inteaktywnie.com
Czarek Kilo
2. Czarek Kilo 20.05.2018 / 19:57
Dobre opracowanie, chociaż mam wrażenia, że całe to RODO to już przesada...
jasku
3. jasku 24.05.2018 / 14:17
To rzeczywiście jest Żenada. I to ma być efekt intensywnych prac unijnych. Kto i za co im płaci ?
Agnieszka Krzycka
4. Agnieszka Krzycka 30.08.2018 / 17:16
Świetne opracowanie! Raport konkretny i pomocny. Ze znalezieniem w sieci materiałów na temat RODO nie ma problemu,ale nadal brakuje rzetelnych. Z mojej strony, zainteresowanym tematem (bardziej pod kątem infrastruktury IT), polecam również zaglądnąć na stronkę
Piotrek Waskowski
5. Piotrek Waskowski 24.04.2019 / 22:53
Odlotowe opracowanie. Super pomocny. A może zroblilbyście raport po roku obowiązywania RODO. Juź sporo wiadomo, więcej się zmieniło. A z tego co mi wiadomo, nadal nie ma przepisów branżowych i nie wszystkie ustawy zostały dostosowane. Czy nie jest tak, że nadal niektórzy się boją i wymyślają głupoty, a inni olewają i robią swoje. Pisaliście o tyelemarketingu w kontekście RODO niedawno. No i to pokazuje, że rodo swoją drogą, ale są i atkie dziedziny, gdzie można je sobie wsadzić gdzieś, bo telemarketerzy mają swoje sposoby.
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.