2019-10-30 12:33:06

Raport: Strona www w biznesie. Projektowanie i wdrożenia

Zobacz komentowany artykuł

« Poprzednia  2 / 2 
MałaFirma
11. MałaFirma 13.02.2020 / 12:47
Moim zdaniem responsywność strony to coraz ważniejszy temat. Niestety telefony, tablety, laptopy itp. są już na tyle popularne, że ciężko przewidzieć, na jakim wyświetlaczu wylądujemy. A nic tak nie odstrasza, jak rozwalona strona. A zatem responsywność!
Tomasz
12. Tomasz 17.02.2020 / 10:56
Tworzenie stron paradoksalnie ucierpiało trochę na rozwoju narzędzi do tego przeznaczonych. W zasadzie z automatu można zbudować prostą stronę na podstawowym szablonie i dlatego coraz więcej ludzi myśli, że to jest takie banalne i że można samemu. Można, ale w wielu przypadkach zdecydowanie nie warto, bo naprawa istniejącej strony to czasami znacznie większy kłopot, niż stawianie czegoś na nowo
GabWordPress
13. GabWordPress 19.02.2020 / 09:41
Dzięki za dane dotyczące WordPressa, rzucają nowe światło na sprawę. Wiedziałam, że jest to popularny mechanizm, ale nie że aż tak i że korzystają z niego tacy giganci jak The Walt Disney Company, Sony Music, magazynu Vogue. To narzędzie przeszło niezłą rewolucję od czasu powstawania pierwszych prostych blogów. Fajnie też, że jest do niego tak dużo dobrych wtyczek
Smok
14. Smok 21.02.2020 / 10:49
reklama w mediach społecznościowych to bardzo ciekawy temat. szczególnie biorąc pod uwagę np. ceny na facebooku i likedinie, a konkretnie różnice między nimi, które - moim zdaniem - nie do końca są uzasadnione. Przeczytanie raportu pomogło mi zrozumieć kilka mechanizmów
riserczEr
15. riserczEr 23.02.2020 / 13:13
ej! dzięki za wizytówki firma w raporcie. Niby prosta i oczywista sprawa, nic skomplikowanego, a dla mnie bardzo pomocne. Fajnie zebrane dane kontaktowe w jednym miejscu i już trochę roboty dla mnie mniej :) Skorzystałem w którym z poprzednich raportów i nawet udało mi się zebrać kilka fajnych ofert
Astrid
16. Astrid 24.02.2020 / 13:50
z zainteresowaniem przeczytałam o cenie wdrożenia firmowej strony i o składowych, które mogą mieć na nią wpływać. I utwierdziłam się w przekonaniu, że sama cena to jednak nic nie mówi. Co gorsza, można się nieźle przejechać wybierając tylko na podstawie ceny
TomDom
17. TomDom 27.02.2020 / 09:21
z zaciekawieniem przeczytałem fragment dotyczący Wirtualnej Polski, szczególnie w kontekście odniesień do Netfliksa czy HBO. Ja netfliks a cenię sobie głównie za prostotę rozwiązań, chociaż strona główna jest odrobinę zbyt nachalna z tymi trailerami startującymi jak popadnie. Niemniej uważam, że to ciekawy odnośnik, ale jednak daleko poza zasięgiem takich graczy jak WP. Zwyczajnie dlatego, że ma o niebo ciekawszy kontnet
CozGoog
18. CozGoog 28.02.2020 / 10:08
Zastanawiałam się ostatnio, jak idą Google'owi próby ze sztuczną inteligencją i czy wyszukiwarka jest coraz lepsza, czy nie. I w tym kontekście bardzo zaciekawiła mnie informacja, że liczba wyszukiwań tzw. zero-click w czerwcu 2019 roku osiągnęła rekordowy poziom 50,33%.TO by oznaczało, że dzielnie walczą. Zresztą testy porównawcze w moim przypadku prawie zawsze wypadają na korzyść google
« Poprzednia  2 / 2 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane

obrazek nieczytelny

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2020 interaktywnie.com. All rights reserved.