2019-10-30 12:33:06

Raport: Strona www w biznesie. Projektowanie i wdrożenia

Zobacz komentowany artykuł

 1 / 1 
AnnaO
1. AnnaO 04.11.2019 / 13:33
Bardzo ciekawy jest rozdział CMS / WordPress. Na szczęście postawienie własnej strony i jej obsługa (przynajmniej w podstawowy zakresie) to już nie jest wiedza bardzo specjalistyczna, dzięki czemu nawet małe firmy maga pozwolić sobie na dobry produkt. Dlatego mam wrażenie, że kluczem jest zmiana myślenia. Internet rośnie w siłę, co udowadniają też dane z tego raportu. Nie można (a raczej nie opłaca się) stawać w kontrze do tego zjawiska
Jan
2. Jan 15.11.2019 / 12:08
Ciekawe dane na temat internetu mobilnego. Wygląda na to, że smartfony w istotny sposób zmieniają już nie tylko modele przeglądania sieci, ale i zachowania w trakcie zakupów. A skoro tak, to firmy faktycznie powinny wyciągnąć z tego wnioski.
Pablo
3. Pablo 18.11.2019 / 09:40
Ciągle mnie dziwi, że są jeszcze firmy, którym nie chce się zrobić choćby solidnej wizytówki. Jeśli ktoś jeszcze wątpi, dlaczego warto zaistnieć w sieci, niech poczyta sobie ten raport. I nie chodzi wcale o wielkie nakłady finansowe, ale chyba raczej o zmianę modelu myślenia i działania. Zebraliście tu garść przydatnych porad w tej kwestii, dzięki :)
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Nie bądź anonimowy. Zarejestruj się! Otrzymasz profil dzięki, któremu Twoje komentarze będą bardziej wiarygodne. Będziesz miał również dostęp do newslettera, ofert pracy, forum dyskusyjnego oraz kontaktu do innych zarejestrowanych osób.
wymagane
 
obrazek nieczytelny
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.