Piotr P 2010-08-16 12:50:42

Dziennik.pl wersja betta

Widzieliscie? Co myslicie? Moim zdaniem brzydkie, bez nowoczesnych trendow. Niczym nie zaskakuje. Ale przejrzysty - latwy w nawigacji.

« Poprzednia  3 / 3 
Adam Wolny
21. Adam Wolny 04.11.2010 / 09:36
Jednak chyba wolę już dzisiaj kupić gazetę. Po tych wszystkich tak nieudanych przeróbkach i naprawach kolejnych stron internetowych i serwisów, to mam już dosyć. Niby ma być lepiej, ale jest tylko gorzej. Jak tu człowiek może spokojnie poczytać najświeższe informacje? Przecież tak się nie da na dłuższą metę.
Igor Truty
22. Igor Truty 04.11.2010 / 16:21
ja też wolę zdecydowanie gazetę. Niestety nie zawsze mam na to czas. Czasem wole po prostu poczytać wiadomości w pracy lub też w komórce jadąc sobie spokojnie tramwajem. Warto na takie rzeczy zwracać uwagę. wiele serwisów niestety nie potrafi obiektywnie ocenić swoich stron internetowych.
Marta Kania
23. Marta Kania 05.11.2010 / 10:02
No cóż nie powinno się krytykować znawców, jednak zdecydowanie ta wersja jest niestety do bani. Po co niszczyć to co jest dobre i co służyło internautom przez lata? No cóż, jak widać można starć się robić wszystko i nic. Tylko że nikt za to nie pochwali redakcji webmasterów.
Mikołaj Klag
24. Mikołaj Klag 06.11.2010 / 10:28
Czemu zawsze musimy krytycznie oceniać wszystko co jest nowe ? Może i nie jest to najlepsza strona na świecie, ale jednak trzeba docenić wysiłki sztabu wszystkich osób, jakie tutaj pracowały by serwis stał się zupełnie nowy i odmieniony. warto o tym pomyśleć zwłaszcza teraz kiedy to ciągle pojawiają się nowe serwisy.
Ilona Kmieć
25. Ilona Kmieć 07.11.2010 / 08:09
Może za jakiś czas uda nam się dojść do momentu, kiedy to wszystkie nasze serwisy będą funkcjonalne. W takim wypadku jednak musiałyby się skończyć wszystkie tego rodzaju nieudane próby odnowienia serwisów internetowych. Takie odkurzanie portalu jest zupełnie dzisiaj nie potrzebne.
« Poprzednia  3 / 3 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.