henryk szatkowski
henryk szatkowski 2014-02-04 20:58:46

„GAZETA WYBORCZA” z nowym dostępem do treści

Od 4 lutego 2014 r. „Gazeta Wyborcza”, jako pierwszy tytuł w Polsce, wprowadza system limitowanego darmowego dostępu do swoich cyfrowych treści. W każdym miesiącu czytelnicy będą mogli bezpłatnie przeczytać do 10 dowolnych artykułów z serwisów internetowych Wyborcza.pl, Wyborcza.biz, Wysokieobcasy.pl i 22 serwisów przygotowywanych przez redakcje lokalne „Gazety Wyborczej”. Po przekroczeniu limitu mogą wykupić jeden z trzech pakietów cyfrowej prenumeraty i czytać treści w dowolnym miejscu i czasie - na komputerze, smartfonie, tablecie i czytniku

- informuje w komunikacie prasowym Agata Staniszewska- p.o. Rzecznika prasowego w Dziae komunikacji korporacyjnej AGORY SA.

System limitowanego darmowego dostępu niesie ważną zmianę dla użytkowników, którzy sięgają tylko do wybranych artykułów z „Gazety Wyborczej” w internecie. Do tej pory mogli bezpłatnie czytać online jedynie niektóre teksty. Teraz bez opłat będą mieli miesięcznie dostęp do 10 dowolnych artykułów ze stron internetowych: Wyborcza.pl, Wyborcza.biz, Wysokieobcasy.pl, 22 serwisów lokalnych oraz ze stron magazynów: „Ale Historia”, „Duży Format”, „Magazyn Świąteczny” czy „Wysokie Obcasy”.
Natomiast użytkownicy często korzystający z cyfrowych treści „Wyborczej” mogą wybrać odpowiedni dla siebie pakiet i – dzięki jednej opłacie - czytać artykuły w każdym miejscu i czasie oraz na dowolnym urządzeniu.
„Gazeta Wyborcza” przygotowała dla swoich odbiorców następujące pakiety:
• „Wyborcza” - dostęp na komputerach i smartfonach do wszystkich treści z serwisów: Wyborcza.pl, Wyborcza.biz, Wysokieobcasy.pl i z 22 serwisów lokalnych
• „Wyborcza Plus” - pakiet „Wyborcza” poszerzony o wydania na czytniki (formaty ePUB i MOBI) oraz wersję PDF dystrybuowaną przez internetową księgarnię Publio.pl,
• „Wyborcza Premium” - pakiet „Wyborcza Plus” oraz dostęp do aplikacji tabletowych magazynów „Gazety Wyborczej” („Wysokie Obcasy”, „Duży Format”, „Ale Historia”), a także do nowej aplikacji „Gazety Wyborczej” na iPady i iPhone’y.
Użytkownicy tego pakietu otrzymają też w prezencie dostęp do aplikacji „Wysokich Obcasów Extra” i „Książek. Magazynu do czytania”.
Pakiety można kupić na miesiąc, kwartał lub rok.
Nowy system zapewni czytelnikom pełny dostęp do wszystkich cyfrowych treści „Gazety Wyborczej”, a po opłaceniu prenumeraty pozwoli na dużo wygodniejsze korzystanie z jej zasobów na wielu nośnikach – dotychczas czytelnicy musieli wykupić abonament w Piano Media oraz oddzielnie opłacić prenumeratę wydań na różne urządzenia.

Limit włączony jest oddzielnie na każdym urządzeniu, z którego korzysta czytelnik (komputer, smartfon, tablet) oraz w każdej przeglądarce internetowej. Odbiorcy pakietów mogą korzystać z pomocy specjalnej infolinii (22) 555 54 55, która w początkowym okresie będzie dostępna cała dobę we wszystkie dni w tygodniu.


Nowy system umożliwia skorzystanie z szerokiej i ciągle aktualizowanej oferty cyfrowej „Gazety Wyborczej”. W sklepie App Store jest już dostępna nowa aplikacja „Wyborczej” na iPhone’y i iPady, a w księgarni internetowej Publio.pl można kupić „Gazetę Wyborczą” w formacie ePUB i MOBI do czytania na komputerach i czytnikach e-booków. Czytelnicy tych wersji dziennika mają także dostęp do informacji ze wszystkich wydań lokalnych „Wyborczej”.
-- Nowy system prenumeraty cyfrowej czytelniej i obszerniej niż dotychczas pokaże bogactwo oferty „Gazety Wyborczej”. Będzie ona też bardziej dostępna - powiedział Wojciech Fusek, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej” odpowiedzialny za cyfryzację.

Ta oferta oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach takich największych światowych dzienników, jak m.in.: „The New York Times”, „Die Welt”, „The Financial Times” czy „The Daily Telegraph”.

 1 / 1 
Tomasz Kowalski
1. Tomasz Kowalski 05.02.2014 / 15:30
No ciekawe..
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.