henryk szatkowski
henryk szatkowski 2014-02-10 21:32:31

igrzyska.wp.pl.

Portal Wirtualna Polska uruchomił specjalną witrynę – igrzyska.wp.pl.


To kompendium wiedzy na temat największej sportowej imprezy: relacje korespondenta WP.PL na żywo wprost z miejsca wydarzeń, wiadomości, terminarze, klasyfikacja medalowa, informacje o osiągnięciach Polaków. Autorskie materiały – wywiady, opinie ekspertów, ciekawostki, kontent wideo. Specjalna oferta została przygotowana także dla internautów mobilnych – uruchomiono wersję mobilną witryny igrzyska.wp.pl, a także udostępniono olimpijskie materiały w aplikacjach Sport WP.PL na Androida (ze specjalną sekcją) i iOS (aplikacja w zupełnie nowej odsłonie).


# Wszystko o Soczi – kompleksowo, wprost z miejsca wydarzeń

Witryna igrzyska.wp.pl jest kompleksowym zbiorem informacji na temat najważniejszej imprezy sportowej sezonu. Rozbudowany serwis zawiera najnowsze wiadomości, szczegółowe terminarze, tabele wszystkich wyników, klasyfikacje medalowe, sylwetki polskich olimpijczyków, opisy aren, na których będą odbywać się zawody i wiele innych. Jednym słowem – wszystko, co użytkownik wiedzieć powinien. Wszystkie informacje podane są w wygodny dla użytkownika sposób.


Co istotne, witryna opiera się głównie na autorskim kontencie. – Konsekwentnie stawiamy na własne materiały, które już teraz stanowią zdecydowaną większość oferty serwisów sportowych WP.PL – mówi Rafał Miernik, Kierownik Działu Serwisów Sportowych Wirtualnej Polski. Każdego dnia igrzysk przeprowadzana jest całodzienna, tekstowa relacja na żywo z Soczi. Osobne doniesienia dotyczą też najbardziej interesujących z punktu widzenia Polaków konkurencji – skoków narciarskich i narciarstwa biegowego.


# Trzymamy kciuki za naszych

Z okazji tego sportowego święta portal postanowił również przygotować zabawę dla kibiców. W ramach dopingowania polskich sportowców, na igrzyska.wp.pl uruchomiona zostanie specjalna aplikacja, licząca kciuki, jakie użytkownicy WP.PL trzymają za naszych.

Po 17 dniach olimpiady kciuki zostaną zliczone i przekazane polskiej drużynie powracającej do Polski z Soczi.


# Wszystko o Soczi – zawsze pod ręką

Nie zapomniano również o użytkownikach mobilnych – dla nich także przygotowano specjalną ofertę. Każdy miłośnik sportu, posiadający smartfona lub tablet, będzie mógł na bieżąco, zawsze i wszędzie, otrzymywać doniesienia z Soczi – za pomocą mobilnej witryny igrzyska.wp.pl. Serwis automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia,

na którym jest wyświetlany, prezentując najważniejsze kategorie ze swojej wersji desktopowej. Ponadto, użytkownicy smartfonów z systemem operacyjnym Android, mogą do śledzenia sportowych emocji wykorzystać aplikację Sport WP.PL, która, specjalnie na czas igrzysk, wzbogaci się o doniesienia z Rosji. Z kolei użytkownicy urządzeń z systemem Apple’a otrzymali właśnie zupełnie nową aplikację. Sport WP.PL na iOS posiada zupełnie nowy interfejs, z wiadomościami, ekstraklasą (a w niej: statystyki, tabele wydarzenia, galerie…), wydarzeniami oraz dyscyplinami – gdzie znalazło się specjalne miejsce na informacje z Soczi.Na podstawie komunikatu prasowego Zespołu PR Wirtualnej Polski z dn. 6 lutego 2014 r.

 1 / 1 
Julia Kosińska
1. Julia Kosińska 29.04.2014 / 13:04
Pewnie się przyda pasjonatom piłki nożnej, w Polsce jest ich dość dużo.
Jan Przemyśl
2. Jan Przemyśl 01.09.2014 / 10:17
Jest coś dotyczącego aktualnych mistrzostw w siatkówce?
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2022 interaktywnie.com. All rights reserved.