Maciej Tomczyk
Maciej Tomczyk 2015-08-09 23:14:25

Zarabianie na treści

Zastanawiam się nad uruchomieniem serwisu z płatną treścią. Macie może taki i możecie podzielić się swoimi doświadczeniami odnośnie samego działania, jak również jak rozwiązaliście kwestie techniczne? Jak zablokować strony dla osób które nie zapłaciły? Jaki system płatności do tego wybrać?

1 / 1 
Monika Łuczak
1. Monika Łuczak 10.08.2015 / 23:38
W prawdzie nie mam takiego serwisu ale od jakiegoś czasu korzystam na swojej stronie z płatności Dotpay. Nie wiem czy takie rozwiązanie będzie dla ciebie odpowiednie ale możesz zrobić tak że zamiast strony z podziękowaniem za płatność, będzie pojawiać się strona z zakupioną treścią :)
Karolina Nowak
2. Karolina Nowak 05.11.2015 / 20:39
Zakładam własny biznes - sklep internetowy. Czy Dotplay będzie dobrym wyborem jeśli chodzi o płatności internetowe? w sumie słyszałam o nich wiele dobrych opinii, zależy mi na zaufaniu klientów
Przemysław Łukasiuk
3. Przemysław Łukasiuk 09.11.2015 / 20:58
Według mnie Dotpay to najbezpieczniejszy ze wszystkich oferowanych systemów płatności. Korzystałem z niego nie raz i nie zdarzyło mi się jeszcze zawieść. Jest bardzo przejrzysty, prosty w obsłudze i brak w nim dodatkowych reklam które denerwowałyby użytkowników.
Michał Byczek
4. Michał Byczek 09.11.2015 / 22:58
Ja nigdy nie miałem problemu z Dotpay'em. Najlepszy wybór jeżeli zależy ci na pomocy technicznej i pomocy w rozwiązaniu jakiegokolwiek problemu czy odpowiedzi na pytania. Nigdy nie było pomiędzy mną a Dotpayem żadnego zgrzytu.
 1 / 1 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo

wyślij
wizytówki firm
szukasz klientów dla firmy?
NuOrder

Arrow
newsletter

Dołącz do społeczności interaktywnie.com

© 2019 interaktywnie.com. All rights reserved.