Marcin Szklarski
Marcin Szklarski 2014-02-13 20:09:09

dobrzemieszkaj.pl- nowa odsłona serwisu

Dobrzemieszkaj.pl, serwis wnętrzarski skierowany do wszystkich, którzy poszukują inspiracji i pomysłów jak urządzić swój dom lub mieszkanie, zyskał nową odsłonę
- donosi w informacji prasowej z 13 lutego Marta Stach (Imago Public Relations).

Dobrzemieszkaj.pl to serwis dedykowany pasjonatom pięknych wnętrz, poświęcony urządzaniu oraz wyposażaniu domów i mieszkań. Wyróżniającym go zasobem jest galeria wnętrz polskich i zagranicznych pracowni, prezentowanych w różnych stylach
i z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań projektowych. Sesje zdjęciowe powstają we współpracy z najlepszymi polskimi projektantami wnętrz, której efekty prezentuje zarówno dobrzemieszkaj.pl jak i drukowany magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj.

Portal w nowoczesnej, interaktywnej odsłonie prezentuje wnętrza
i artykuły w działach tematycznych: Całe wnętrze, Pokój dzienny, Kuchnia i jadalnia, Łazienka, Sypialnia, Pokój dziecka, Domowe biuro oraz Otoczenie domu.
Artykuły i projekty wnętrz są codziennie aktualizowane przez redakcję serwisu, dzięki czemu dobrzemieszkaj.pl jest codziennym źródłem inspiracji dla wszystkich zainteresowanych tematyką wyposażenia wnętrz.

W serwisie znajdują się także artykuły poradnikowe, informacje o trendach i nowościach, przewodniki zakupowe, wieści ze świata polskiego i światowego designu.
Dobrzemieszkaj.pl to również stała, codzienna aktywność w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, Google+, Twitter, Pinterest oraz Zszywka. Redakcja serwisu prowadzi także blog dobrzemieszkaj.blogspot.com

-----
Grupa PTWP w kwietniu 2013 r. zadebiutowała na rynku NewConnect.
W listopadzie 2013 r. zakończyła proces przejmowania spółek z grupy Publikator i Publikator.pl, specjalizujących się w wydawnictwach i portalach o tematyce wnętrzarskiej i budowlanej i zapowiada kolejne portale o tematyce wnętrzarskiej i budowlanej.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Zaloguj się
Jeśli nie masz jeszcze konta w Interaktywnie.com - możesz się zarejestrować albo
 
 
 
wyślij
 
Arrow
newsletter
 
Dołącz do społeczności interaktywnie.com
 
 
 
 
© 2023 interaktywnie.com. All rights reserved.